توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 329057
برانکو اعتقاد خاصی به سوشا دارد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۳۰
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: رباره آخرین وضعیت سوشا مکانی خاطرنشان کرد: امروز او به دادسرای فرهنگ و رسانه رفت و سپس به اردو بازگشت. ما تا آخر پیگیر کار مکانی هستیم چرا که

به گزارش افکارخبر،علی اکبر طاهری پس از تساوی تیمش مقابل سپاهان اظهار داشت: سپاهان نسبت به نیم فصل اول بسیار عوض شده است آنها بازیکنان بسیار خوبی به خدمت گرفته اند و دیدید که بسیار هم خوب بازی کردند. اما اگر ما موقعیت های مان را در نیمه دوم تبدیل به گل می کردیم با اختلاف دو گل پیروز بودیم.

وی درباره رایگان شدن طبقه دوم ورزشگاه آزادی گفت: همانطور که دیدید هواداران چقدر راضی بودند و استقبال کردند. امیدوارم سازمان لیگ نیز این موضوع را ببیند و با ما همکاری بیشتری داشته باشد که یک بازی در وسط هفته می تواند حدود ۸۰هزار نفر را به ورزشگاه بکشاند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره آینده تیم پرسپولیس بیان داشت: هدف ما فقط کسب عنوان قهرمانی است و مشاهده کردید که تماشاگران هم راضی هستند. پرسپولیس بازی های بسیار خوبی را به نمایش می گذارد.

وی درباره آخرین وضعیت سوشا مکانی خاطرنشان کرد: امروز او به دادسرای فرهنگ و رسانه رفت و سپس به اردو بازگشت. ما تا آخر پیگیر کار مکانی هستیم چرا که برانکو نیز اعتقاد خاصی به سوشا دارد.

طاهری درباره عملکرد الکساندر لوبانف تاکید کرد: این دروازه بان نیز تازه به جمع ما اضافه شده است و تمرینات خود را پیگیری می کند در بازی امروز هم روی گل هایی که خورد مقصر نبود. همانطور که در پیروزی ها همه تیم سهیم هستند در شکست ها هم همه بازیکنان سهیم هستند این را باید بدانیم امروز با قهرمان فصل گذشته لیگ بازی کردیم که امسال نیز می تواند جزو مدعیان باشد.
 
کلمات کلیدی : سوشا مکانی+باشگاه پرسپولیس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.