توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 345356
انسداد محوری ریلی مرکز به جنوب تا ۴۸ ساعت آینده
تاریخ انتشار : جمعه ۲۷ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۳
فرماندار دورود گفت: پیش‌بینی می‌شود، محور ریلی تهران به جنوب تا ۴۸ ساعت آینده مسدود باشد.

ماشاءالله نعمتی امروز در گفت‌وگو با فارس در دورود در خصوص انسداد راه ریلی محور مرکز به جنوب کشور بر اثر شرایط جوی خاطر نشان کرد: به علت بارش شدید باران و ریزش کوه محور ریلی در پنج نقطه از حوزه استان لرستان دچار آسیب‌دیدگی شد که به محض وقوع این حوادث تیم‌های فنی راه‌آهن لرستان به منطقه اعزام و خوشبختانه مشکلات تمام این نقاط مرتفع شده است و محور ریلی در حوزه لرستان در این لحظه بدون مشکل است.

وی با اشاره به انسداد محور ریلی مرکز به جنوب کشور خاطرنشان کرد: انسداد محور به دلیل آسیب جدی پایه یکی از پل‌های خط ریلی در منطقه راه ‌آهن خوزستان یعنی در حدفاصل ایستگاه تنگ پنج و تنگ هفت است که به واسطه بارش شدید باران، ریزش کوه و شسته شدن پایه این پل صورت گرفته است.

فرماندار شهرستان دورود با بیان اینکه عوامل فنی راه آهن برای بازگشایی این محور در تلاش هستند، تأکید کرد: با توجه به ارزیابی‌های صورت گرفته و حجم خسارت به نظر می‌رسد، انسداد محوری ریلی جنوب تا ۴۸ ساعت آینده ادامه داشته باشد.نعمتی با اشاره به انجام کار انتقال مسافران بیان داشت: مسافرانی که به دلیل انسداد محور ریلی امکان ادامه سفر به مقصد جنوب را نداشتند در ایستگاه دورود متوقف و با درخواست راه آهن ۲۰ دستگاه اتوبوس جهت انتقال مسافران به مقصد در اختیار آنها قرار داده شد و امروز کار انتقال مسافران صورت گرفت.

وی در پایان با اشاره به وضعیت جوی خواستار رعایت نکات ایمنی از سوی شهروندان شد و گفت: خوشبختانه تاکنون گزارشی مبنی بر خسارات جانی ناشی از سیل و یا آبگرفتگی نداشته‌ایم و امیدواریم تا مساعد شدن شرایط جوی شهروندان به نکات ایمنی توجه داشته باشند.
 
کلمات کلیدی : سیل، سیلاب، خوزستان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.