نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 405557
اعتراض دندانپزشکان به منابع آزمون دستیاری دندانپزشکی سال 96
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۲
جمعی از دندانپزشکان شرکت کننده در آزمون دستیاری با ارسال نامه ای به سایت الف اعتراض خود را به منابع این آزمون اعلام کردند.

متن کامل این نامه به این شرح است:

منابع آزمون دستیاری دندانپزشکی با تصمیم دبیرخانه شورای آموزش دندانپزشکی،امسال به  یکباره تغییر کرده و به جای کتب تکست که سال هادر تمامی دانشگاه هاتدریس شده،امسال 14 کتاب جدیدکتب ملی در اولین سال انتشار(و در حاليكه بعضي از كتب هنوز منتشر نشده و تعدادي طي ماه جاري به بازار عرضه شده) و قبل از تدریس در دانشگاه ها و رفع اشکالات علمی ‌و نگارشی و با وجود تناقصات کتب، بعنوان رفرنس آزمون دستیاری معرفی شده که حتی اساتید هم با این کتب تازه منتشر شده آشنایی کافی ندارند.

این تعجیل در استفاده از کتبی که توسط خود دبیرخانه تالیف شده، برای داوطلبینی که سال ها در دانشگاه ها رفرنس های دیگری برای آموزش استفاده کرده اندباعث نارضایتی و سردرگمی داوطلبین شده است.

ما دندانپزشکان داوطلب آزمون دستیاری سال 96اعتراض خود را نسبت به رفرنس های جدید تعیین شده اعلام میداریم واز شما و برنامه حقیقت طلبتان خواهان رسیدگی به این بی عدالتی و نابسامانی آموزشی می باشیم
کلمات کلیدی : آزمون دستیاری دندانپزشکی
 
m-k
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۲۰:۴۲:۰۷
گنجاندن كتب ملي دراولين چاپ خود به عنوان رفرنسهاي دستياري ٩٦ به دليل عدم ويرايش و ايرادات متعدد اين كتب اشتباه محض است.. (3984623) (alef-11)
 
سیما
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۲۰:۴۹:۵۶
واقعا باید به این وضعیت زود رسیدگی کنند. اینده ما بازیچه دست اونا نیست (3984630) (alef-11)
 
م.د
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۲۱:۰۳:۴۳
با سلام، اين تصميم واقعا عجولانه و بي عدالتيه! خواهش ميكنم پيگيري بفرمايين! (3984641) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته