نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 388359
رهبر حزب کارگر انگلیس: بابت حضورم در پرس تی وی ایران ۲۰ هزار پوند گرفتم
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۹
دیلی میل نوشت: جرمی کوربین در واکنش به برخی اخبار در مورد حضورش در شبکه ایرانی پرس تی وی گفت: بیست هزار پوند دریافتی در ازای حضور در این شبکه مبلغ ناچیزی بوده است.

به گزارش انتخاب، جرمی کوربین چهار بار در شبکه انگلیسی زبان پرس تی وی حضور پیدا کرده است و برای این حضور هزاران پوند دریافت کرده است. اما جرمی کوبرین مدعی شده که این مبلغ ناچیز بوده است.

به نوشته دیلی میل، این سیاست‌مدار اهل کشور بریتانیا و رهبر حزب کارگر مدعی شده که از این شبکه برای انتقال پیام های حقوق بشری و به چالش کشیدن سیاست های ایران استفاده کرده است، اما هیچ مدرکی دال بر تایید چنین ادعاهایی وجود ندارد.

این نشریه در ادامه مدعی شد: سال ۲۰۱۱ جرمی کوربین در یک میز گرد در شبکه پرس تی وی با یوان ریدلی شرکت کرد. او در این میز گرد برای مرگ اسامه بن لادن ابراز تاسف کرد و به عدم برگزاری دادگاه برای یازده سپتامبر انتقاد کرد. او گفت: بارک اوباما یک رییس جمهور دیگر پنتاگون مثل بقیه است.

کوربین در مصاحبه ای با پینک نیوز گفته بود ۲۰ هزار پوندی که بابت حضور در شبکه پرس تی بین سالهای ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۲ دریافت کرده پول زیادی نبوده است.

او گفته او این پول را برای تعدادی برنامه مربوط به خیلی وقت پیش دریافت کرده است.

کوربین گفته او از ادامه انجام این برنامه ها به این دلیل که آنها در فرایند برنامه هایشان تغییراتی ایجاد کرده اند خودداری کرده است و تاکید کرده که بیشتر این پولی که پرداخت شده صرف مخارج دفترش شده است.

یکی از نمایندگان حزب کارگر از رهبر حزب برای حضور در این شبکه تلویزیونی ایران انتقاد کرده و گفته او باید این پول را برای خیریه ها هزینه کند.

کوربین به جناح چپ حزب کارگر تعلق دارد و خود را سوسیال دمکرات می‌خواند.
 
کلمات کلیدی : جرمی کوربین+حزب کارگر انگلیس
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۴ ۱۵:۴۶:۵۰
صدا وسیما حقوق کار مندان حق الزحمه ای خود را به دلیل کمبود بودجه سه ماه به سه ماه نمی دهد بعد برای یک مصاحبه حاضر است چنین مبلغی هزینه کند ,همیشه ما غریبه پرست بودیم . (3919515) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.