توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508850
کی‌روش: دیگر برای تعهدات نمی‌جنگم
بخش ورزشی الف،15شهریور96
همان طور که پیش بینی می شد سرمربی تیم ملی با ابراز نگرانی از آینده تیم ایران این بار مدعی شد دیگر برای انجام تعهدات نمی جنگد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۰
به گزارش خبرورزشی، کارلوس کی روش بعد از بسته شدن پرونده مقدماتی جام جهانی باز هم به سیم آخر زد و از فدراسیون خواست برنامه های درخواستی او برای موفقیت ایران در روسیه ۲۰۱۸ را مو به مو اجرا کند. سرمربی تیم ملی پس از دیدار با سوریه گفت:با تمام احترامی که برای رئیس فدراسیون قائلم، می توانم به شما بگویم که چه مطالبی به او گفتم. بازی های مقدماتی امروز برای ما رسما به پایان رسید.

به تاج گفتم این دفعه آخری است که شما از زبان من درباره برنامه ریزی صحبتی را می شنوید و بعد از آن هیچ صحبتی درباره برنامه ریزی نخواهم داشت. زیرا به این مساله پی بردم که هر بار به دنبال برنامه بهتر هستیم، در آخر اینگونه به نظر می آید که من آدم بدی هستم". او ادامه داد; هیچ وقت هیچ چیزی را برای خودم نخواستم؛ اما در رسانه ها من فرد بدی منعکس شدم.

به رئیس فدراسیون گفتم و به شما هم می گویم، دیگر روی من و تعهد من برای جنگیدن روی این برنامه ها حساب نکنید. با این حال از این پس برنامه کادر فنی ایران برای خود جام جهانی است و نتیجه ای که شاید برای اولین بار اتفاق بیافتد. حال باید منتظر ماند و دید طی روزهای آتی دو طرف چگونه با هم برای ادامه برنامه ها تا روسیه ۲۰۱۸ کنار خواهند امد آن هم در روزهایی که دلخوری های کی روش تمامی ندارد.
 
کلمات کلیدی : کارلوس کی‌روش+تیم ملی فوتبال ایران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.