نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 158958
رستوران گردان برج میلاد بازگشایی می‌شود
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۴۷
مدیر عامل برج میلاد تهران با بیان اینکه منو و نرخ‌های رستوران گردان برج میلاد هنوز نهایی نشده است، گفت: رستوران در آینده نزدیک بزودی بازگشایی می‌شود.

هوشیار پارسیان در گفت‌وگو با فارس با بیان اینکه قرارداد پیمانکار سابق رستوران گردان برج میلاد به اتمام رسیده است، گفت: به زودی قراردادی جدیدی بسته می‌شود.

وی با اشاره به اینکه تیم فنی در نظر گرفته‌ایم، گفت: منوی غذای ایرانی با هویت بخشی به فرهنگ ایرانی و غذاهای روز و بین‌المللی در این رستوران سرو خواهد شد.

مدیر عامل برج میلاد تهران با تأکید بر این موضوع که رستوران گردان برج میلاد بزرگترین رستوران گردان دنیاست، گفت: عمر مفید برج میلاد ۴۰۰ سال است و قطعا عمر مفید این رستوران نیز ۴۰۰ سال است.

مدیر عامل برج میلاد تهران اظهار داشت: در تلاش هستیم به گونه ای برنامه ریزی کنیم تا همه شهروندان بتوانند از این مجموعه استفاده کنند.

وی به رستوران vip برج اشاره کرد و گفت: در این بخش غذا به صورت دیس پرسی است و در بخش رستوران گردان غذا به صورت منو باز است.

مدیر عامل برج میلاد تهران تأکید کرد که هنوز منو و نرخ‌های رستوران گردان برج میلاد نهایی نشده است و ظرف چند ماه آینده این رستوران دوباره بازگشایی می‌شود.
Share/Save/Bookmark
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۳-۲۰ ۱۵:۵۵:۴۳
قیمت غذاها و ورودیه را هم میفرمودید بد نبود. (824469) (moderator22)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته