نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 411055
متروی هشتگرد خردادسال آینده راه‌اندازی می‌شود
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۰۰
نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی زمان راه اندازی متروی تهران به هشتگرد را خردادسال آینده اعلام کرد.

به گزارش مهر، محمود بهمنی در بازدید از نمایشگاه مطبوعات که عصر  یکشنبه انجام شد، در پاسخ به این پرسش که مسئله زمین‌خواری در شهرستان ساوجبلاغ و طالقان جدی است، آیا نظارت نهادهای ناظر را رصد کرده‌اید و آیا آماری در این زمینه وجود دارد، اظهار کرد: این مسئله در حوزه انتخابیه بنده در حال بررسی است.

بهمنی در ادامه با تأکید بر اینکه آمار دقیقی در این زمینه ندارم، گفت: به‌طور مسلم باید با مسئله زمین‌خواری برخوردهای جدی شود.

وی با اشاره به اینکه در گذشته در این منطقه زمین‌خواری‌های انجام‌شده است، گفت: قوه قضاییه نسبت به این موضوع حساس بوده و رصد می‌کند، دستگاه قضا در این زمینه تاکنون خوب عمل کرده است.

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری به حضورش در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: پس از ۴۷ سال خدمت به این نتیجه رسیدم که در تهران و استان‌های بزرگ به‌اندازه کافی خدمت شده است و در حال حاضر نیازمند خدمت در مناطق محروم‌تر و کم برخوردارتر هستیم.

بهمنی با تأکید بر اینکه در حوزه انتخابیه‌اش بیکاری زیادی وجود داشته است، گفت: بسیاری از کارخانه‌های موجود در منطقه به دلیل وجود مشکلات تعطیل‌شده بودند که با برسی وضعیت آن‌ها در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان بسیاری از مشکلات حل‌شده است.

وی به جاده طالقان اشاره کرد که به مدت ۱۱ و نیم سال به حال خود رهاشده بود و گفت: خوشبختانه با پیگیری‌های که انجام‌شده است این جاده تا چند ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

بهمنی به عدم برخورداری شهرستان طالقان از نعمت گاز اشاره کرد و گفت: به دلیل موقعیت جغرافیای منطقه، گازرسانی با مشکل مواجه بود خوشبختانه در سال جاری گازرسانی به روستاهای طالقان در دستور کار قرار گرفت و در حال حاضر در برخی روستاها باید علمک گاز نصب شود.

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی به تخصیص آب از خط لوله طالقان به شهر جدید هشتگرد اشاره کرد و گفت: با پیگیری‌های انجام‌شده و موافقت وزارت نیرو ۵ میلیون مترمکعب آب شرب به‌صورت سالانه به شهر جدید هشتگرد اختصاص‌یافته است.

وی تأکید کرد: با توجه به حل مشکل برخی از کارخانه‌ها و واحدهای تولیدی و صنعتی در ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد ۷۰۰ فرصت شغلی ایجادشده است و امیدواریم تا سال آینده سه هزار فرصت شغلی دیگر در این منطقه ایجاد شود.

بهمنی در خصوص وضعیت متروی تهران به هشتگرد، گفت: متروی تهران به هشتگرد تا خردادماه سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.
 
کلمات کلیدی : محمود بهمنی+متروی هشتگرد
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۷ ۰۸:۴۶:۴۳
این کارها که مسلما دست آورد ایشان نبوده (4004745) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.