توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 306755
ارسال‌ محموله‌ امدادی ایران به افغانستان
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۲۳
تیم اعزامی جمعیت هلال احمر ایران به افغانستان با وزیر دولت این کشور در امور رسیدگی به حوادث، دیدار و درباره محموله کمک‌های امدادی هلال‌احمر ایران به افغانستان گفتگو کردند.

مرتضی سلیمی سرپرست تیم اعزامی هلال‌احمر ایران به افغانستان درباره محموله امدادی جمعیت هلال احمر که از هرات بارگیری و عازم مناطق سانحه دیده افغانستان شده است، گفت: این محموله شامل ۴۰۰ دستگاه چادر، یک‌هزار تخته پتو و زیر انداز بوده و بر اساس نیازهای اولیه و ضروری آسیب‌ دیدگان به مناطق ارسال شده است.

به گزارش مهر، وی درباره اعلام نیاز مجدد چادر و پتو از سوی دبیرکل جمعیت هلال‌احمر افغانستان در ستاد بحران پیشنهاداتی هم به‌منظور بهبود ساختار سیستم پاسخگویی حوادث کشور افغانستان ارائه داد.

مهندس ویس احمد برمک وزیر دولت افغانستان در امور رسیدگی به حوادث از همراهی و اقدامات جمعیت هلال‌احمر ایران برای حمایت از مردم افغانستان تقدیر کرد.

در این جلسه اعضاء تیم اعزامی جمعیت هلال احمر ایران، معاون سفارت جمهوری اسلامی ایران در افغانستان، رئیس امور بین‌المللی جمعیت افغانستان و مشاور وزیر حوادث افغانستان حضور داشتند.
 
کلمات کلیدی : ایران+افغانستان+امداد
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.