نظر منتشر شده
۱۰
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 346157
قتل دومین ستایش ۶ساله در نی‌ریز فارس
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۱
فرمانده انتظامی استان فارس گفت: قاتل یک دختربچه شش ساله نی‌ریزی در کمتر از ۱۲ ساعت دستگیر شد.

به گزارش ایسنا، سردار سرتیپ احمدعلی گودرزی افزود: در پی اعلام فقدان دختر بچه شش ساله‌ای به نام "ستایش" در یکی از روستاهای اطراف شهرستان نی‌ریز، ماموران پلیس تحقیقات خود را در این خصوص آغاز کردند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه دختر بچه مفقود شده مقداری زیورآلات طلا در زمان مفقود شدن به همراه داشته، ماموران با استعلام از طلافروشی‌ها متوجه شدند فردی پس از مراجعه به یکی از طلا فروشی‌ها اقدام به فروش دو عدد گوشواره به مبلغ دو میلیون و ۵۵۰ هزار ریال کرده است.

فرمانده انتظامی استان فارس، ادامه داد: با انجام اقدامات اطلاعاتی، این فرد که مردی ۴۳ ساله بود در کمتر از ۱۲ ساعت پس از وقوع جرم شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه در یکی از روستاهای اطراف شهرستان نی‌ریز دستگیر شد.

گودرزی گفت: این فرد پس از اعتراف به قتل دختربچه شش ساله، انگیزه کارخود را سرقت زیورآلات طلای وی عنوان کرده است.

فرمانده انتظامی استان فارس یادآور شد: متهم همسایه خانواده مقتول بوده و هنگام مراجعه وی از مهدکودک، دختربچه را ربوده و بعد از انتقال به کوه‌های اطراف وی را به قتل رسانده و در همان مکان دفن کرده است.
 
کلمات کلیدی : قتل+سرقت+قتل بچه
 
حسن
Switzerland
۱۳۹۵-۰۱-۲۹ ۲۰:۱۱:۳۸
متاسفانه اینگونه جرائم هولناک در ایران زیاد شده است تازه این آمار آن مقداری است که در رسانه ها آمده است . بعضی از این آمارها هیچ وقت به رسانه ها درز نمی کند . چرا کسی از مسئولین به فکر نیست؟ (3651958) (alef-11)
 
مقداد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۲۹ ۲۱:۱۰:۱۶
قتل دختر بخاطر طلا و جواهر؟ خب حیوان، بدزد، با جان مردم چکار داری؟ اعدام به فجیهترین شکل ممکن ، کمترین خواهد بود برای این گرگ صفت (3652069) (alef-11)
 
املی
Romania
۱۳۹۵-۰۱-۲۹ ۲۱:۲۷:۲۲
واقعا کشورمابه چه سمتی کشیده شده یا میشود؟ قتل حتی طفل معصوم؟ مقصرکیست؟ کدام ارگان ازوظیفه خودبخوبی انجام وظیفه نمیکند؟ ایادولت مقصرهست که ثروت عادلانه بین مردم توزیع نمیشود وبفکر اساسی حل اشتغال جوانان نیست یا علمای حوزه که روحانیت درباره نقش ذاتی خوددرباره دین پروری جوانان وفرهنگ مذهبی کمتریا اصلا بخوبی ظاهرنمیشود یاوزارت ورزش وجوانان هست که بفکر جوانان کشورنیست یا دیگر ارگانهاییکه ازبیت المال درباره فرهنگسازی بودجه دریافت میکنند وکمترصرف فرهنگ سازی میکنند یا قوه قضاییه که درباره این جورمجرمین حکم عادلانه صادرنمیکند یا دستگاههای امنیتی کمتر وکمرنگ ظاهر میشوند مثال دریکی ازخیابانهای شمشیری درگیری با سلاح سرد صورت گرفت وبا تماس پلیس110تقریبا یک ساعت من حضورداشتم وشاهد درگیری بودم پلیسی را من مشاهده نکرده ام پس حضورکمرنگ پلیس مجرمین را جری تر میکند وخانواده ولقمه حرام هم نقش بسزایی درتربیت فرزند دارد (3652095) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۲۹ ۲۲:۲۴:۴۹
من واقعا" نمی دانم مشکل کجاست ؟ کسی اسم خدا و پیغمبر را هم شنیده باشد فکر نکنم هیچ وقت چنین کاری بکند . (3652200) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۳۰ ۰۰:۳۹:۱۴
چه عادی شده !!!انگار یک پشه کشته شده...خدایااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا (3652416) (alef-11)
 
فرهنگی
۱۳۹۵-۰۱-۳۰ ۰۸:۴۳:۳۳
فقط و فقط
فرهنگ سازی
بجای نصی بنرها و تابلوهایی که مضامین و ایده هایی
از نوع حالتهای تهاجمی و جنگی و عصبانیت دارند
بنرهای زیبایی از دل نوشته ها باید نصب شوند
تا نتیجه آنرا چند ماه بعد ببینیم
د این 4 دهه هیچ تابلویی مضمون بر
مهربانی گذشت و کمک به هموطن و صلح و دوستی جهانی و رابطه انسانی و ....... نصب نشده است
باری همین هم عصبانیت جزیی از فرهنگ ما شده (3652721) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۵-۰۱-۳۰ ۱۷:۳۳:۳۶
عزیز من فقط فقط به خاطر دوری جامعه از معنویت واقعی
البته این اولش در اینده نزدیک یک جامعه جنگل وار خواهیم داشت (3653605) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۳۰ ۰۱:۰۶:۱۲
ای وای (3652475) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۳۰ ۰۱:۲۰:۳۲
بقال بخاطر 255 هزار تومن
وای خدای من
فاجعه است (3652491) (alef-11)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۰۲ ۲۲:۳۸:۰۴
میگن حسادت میکرده به همسایه اما قابل قبول نیست مثل اینکه یه دشمنی عمیق داشته دختر بیچاره رو خیلی اذیت کرده و زجر کشش کرده این یعنی عقده عقده بیکاری عقده حسادت عقده من ندارم اونا دارن قهر همسرش تنهایی چی بگم دیگه............................................ (3659961) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.