توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 416050
مدیرفنی استقلال:داور مدیریت می‌کرد،استقلالی‌ها این همه علیه لک شعار نمی‌دادند!
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۹
بهتاش فریبا می‌گوید بخشی از شعارهای استقلالی‌ها به لک حاصل مماشات بی‌دلیل داور بازی بود!

به گزارش خبرآنلاین، بهتاش فریبا مدیرفنی استقلال در گفت و گویی به انتقادهای صمد مرفاوی پاسخ داد. او این اتهام که شعارها علیه لک و بازیکنان صبا خط دهی داشته باشد را به کلی رد کرد و گفت:«الان واقعا من چه باید بگویم؟ یعنی واقعا این ممکن است که ما تعمدی داشته باشیم؟ صمد خودش یکی از استقلالی ترین بازیکنان فوتبال ماست و ما را هم می شناسد. »

او ادامه داد:«من این طوری که خودم دیدم ، مهدی رحمتی دو مرتبه رفت با تماشاچی حرف زد. یعنی حرف که نه اما با دستش نشان داد که نکنید ، نکنید. او خودش خیلی تلاش کرد که شعارها علیه لک قطع شود. کاپیتان استقلال از دروازه اش بیرون رفته و سعی کرده سکوها را آرام کند و این یعنی ما هم از این برخورد دلخور بودیم.این چیزی بود که من به چشم دیدم و فکر می کنم دیگران هم دیده باشند.»

او در ادامه از داور بازی برای این اتفاق گلایه می کند و می گوید:« بعد هم فکر می کنم داور می توانست این داستان را جمع کند. اگر اعتراض اولیه ای که وقتی حامد لک خودش را انداخت روی زمین ، با برخورد قاطعی روبرو می شد ، شرایط این قدر پیچیده نمی شد.اگر آقای صالحی آنجا که به حامد گوشزد کرد ، برای وقت تلف شده ، به او یک کارت زرد می داد ، دیگر این دروازه بان جوان دنبال تکرار گرفتن وقت بازی نمی رفت.»

او البته قبول دارد که حتی وقت کشی دلیل خوبی برای توجیه آن رفتارها نیست و می گوید«ببینید من قبلا هم گفتم هیچ کسی ، هتک حرمت را دوست ندارد و نمی پسندد و این نوع برخوردها باید جمع شود. از هواداران هم خواهش می کنم، دیگر به هیچ دلیلی و تحت هیچ شرایطی ، چنین رفتاری را تکرار نکنند. »

حرف ها و دلخوری های صمد به نظر بیشتر از کادرفنی استقلال است. از فریبا ، منصوریان و دیگر هم تیمی هایش. فریبا در این باره هم می گوید:«من آن روز بعد از 3 روز از بستر بیماری بلند شده بودم و مریضی ویروسی داشتم. واقعا توان راه رفتن هم نداشتم. شاید روی صحبت صمد بیشتر به منصوریان بوده. من هم می گویم این رفتار درست نیست.مطمئنم علیرضا هم از چنین رفتاری خیلی ناراحت است. فحش دادن نه در اهواز و آبادان درست است،نه در تهران. ما مخالف این برخوردها هستیم. دوست نداریم این برخوردها شود. در خیلی از استادیوم ها با خود ما هم این رفتار را می کنند و به آنها هم اعتراض داریم.»
 
کلمات کلیدی : استقلال تهران+ جام حذفی + صبای قم + بهتاش فریبا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.