توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 446156
زوج کیف قاپ در اراک دستگیر شدند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۲
رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی گفت: زوج جوانی که برای تامین هزینه اعتیادشان به ماده مخدر هروئین، از شهروندان اراکی کیف قاپی و سرقت می کردند از سوی پلیس آگاهی استان دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه پلیس، سید نورالدین حسینی اظهار داشت: طی دو ماه اخیر گزارش هایی از چند فقره سرقت کیف قاپی در سطح شهرستان اراک به مرکز فوریت های پلیس اعلام و بررسی موضوع به پلیس آگاهی استان ارجاع شد.

وی افزود: در تحقیقات مقدماتی مشخص شد موتورسواری که ترک نشین آن خانم جوانی است در خیابان ها و کوچه های خلوت،‌ اقدام به کیف قاپی از شهروندان می کند و سرانجام جوان موتورسوار که ساکن یکی از محله های شهر اراک بود، شناسایی و مشخص شد که او به همراه همسرش، این سرقت ها را برنامه ریزی و انجام می دهد.

حسینی تصریح کرد: برنامه ریزی برای دستگیری این زوج جوان آغاز و در مراحل دستگیری آنها، مشخص شد که این زوج محل سکونت خود را تغییر داده اند و در مکانی نامعلوم زندگی می کنند.

وی افزود: با ادامه تحقیقات، اطلاعاتی از محل سکونت آنها به دست آمد و با هماهنگی مرجع قضایی، هر دو نفر در منزلشان واقع در یکی از دیگر محله های شهر اراک دستگیر شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی تصریح کرد:‌ در بازرسی از منزل این زوج، تعدادی کیف زنانه، کیف پول، گوشی تلفن همراه و ... کشف شد و در بازجویی های پلیس، زوج جوان به پنج سرقت کیف قاپی و دو سرقت از منزل در شهر اراک اعتراف کردند و اذعان داشتند که برای تامین هزینه اعتیادشان به ماده مخدر هروئین این سرقت ها را انجام می دادند.

وی خاطرنشان کرد: در ادامه تحقیقات، مالباختگان شناسایی و اموال کشف شده به آنها تحویل داده شد و زوج جوان نیز با هماهنگی دستگاه قضایی و صدور قرار مناسب روانه زندان شدند.
 
کلمات کلیدی : کیف قاپی + سارق + دستگیری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته