توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 327158
مسئولین در شمال شهر چند خانه دارند؟
تاریخ انتشار : دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۵۹
نایب رییس مجلس در پاسخ به تذکر نماینده‌ای که مدعی شد برخی مسوولان دارای چندین واحد مسکونی در بهترین نقاط تهران هستند گفت: اسامی آن ها را به رسانه‌ها دهید!

به گزارش ایسنا، سیدباقر حسینی در تذکر شفاهی خود در جلسه علنی امروز مجلس اظهار کرد: آقایانی که دم از احساس مسئولیت شرعی می‌زنید آیا در مقابل محرومین جامعه که در سال یکبار هم نمی توانند گوشت بخورندT مسئول نیستید؟ آیا می‌دانید خیلی از افراد به واسطه فقر نتوانسته‌اند برای بیماری به دکتر مراجعه کنند؟ آیا ما در مقابل اینها مسئولیت نداریم؟ آقایان مدعی که هر کدام دارای چندین واحد مسکونی در بهترین نقاط تهران هستید در مقابل بی سرپناهان مسئولیتی ندارید؟

محمدرضا باهنر که ریاست جلسه علنی را بر عهده داشت در پاسخ به این تذکر اظهارکرد: دلسوزی‌تان برای مردم خیلی خوب است اما این که می گویید مسئولین و کارگزارانی هستند که در شمال تهران چند تا خانه دارند؛ از شما در خواست دارم اسم‌شان را به رسانه‌ها دهید. پشت تریبون اعلام نکنید خوب نیست.
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.