توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 457550
ساعت19/ تکذیب شایعات، محور هراز باز است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۸
مسئول مرکز مدیریت راه استان مازندران، گفت: محور هراز در حال حاضر باز است و اخبار منتشر شده مبنی بر ایجاد خسارت دراثر حادثه و زخمی شدن برخی افراد را تکذیب می‌کنم.

«محسن هاشمی» در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: محور هراز در حال حاضر باز است و در محدوده تکاور و لاسم هر دو لاین پرترافیک بوده اما ترافیک جنوب به شمال با ترافیک‌ بیشتری در مقایسه با ترافیک شمال به جنوب گزارش شد.

وی افزود: در روز گذشته دو سنگ یک تنی  از کوه ریزش کرد که در همان ساعات اولیه با اقدام فوری  پاکسازی جاده انجام شد.

هاشمی درباره حادثه ریزش کوه در محور هراز، تصریح کرد: در شبکه‌های مجازی  ایجاد خسارت دراثر حادثه و زخمی شدن افراد منتشر شد و تصادفی که به ریزش کوه هیچ ارتباطی نداشت را مرتبط با حادثه عنوان کردند.

مسئول مرکز مدیریت راه استان مازندران تکذیب این موارد را اعلام کرد و گفت: اخبار کذب در شبکه‌های مجازی به وفور دیده می‌شود.

این مسئول از مردم تقاضا کرد: برای کسب اطلاعات دقیق و صحیح به رسانه‌های معتبر مراجعه کنند و از توجه به شایعه پراکنی‌های کانال‌های شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنند.

وی افزود: شبکه‌های مجازی باید به انعکاس اخبار درست  با منبع معتبر و غیر منافات با واقعیت بپردازند.

هاشمی، یادآور شد: مسافرین برای اطلاعات دقیق جاده‌ای می‌توانند با سامانه 141تماس بگیرند و یا از تار نمای اینترنتی www.141.ir و از اپلیکشن‌های موبایلی 141  که توسط مدیریت راه‌های سازمان راه‌ها و حمل و نقل جاده‌ای کشور تأیید شده می‌توانند استفاده کنند.
 
کلمات کلیدی : نوروز96+جاده هراز+ترافیک جاده ها
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.