توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 437552
رئیس رژیم صهیونیستی ترامپ را به «قدس» دعوت کرد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۰۷
رئیس رژیم صهیونیستی با ارسال نامه ای به ترامپ، از وی برای سفر به «قدس» دعوت کرد!

به گزارش تسنیم به نقل از رسانه صهیونیستیِ تایمز آو اسرائیل، «رووین ریولین» رئیس رژیم اشغالگر قدس پس از تبریک به «دونالد ترامپ» به مناسبت آغاز دوران ریاست جمهوری وی، از او دعوت کرد تا به سرزمین های اشغالی سفر کند.

رئیس رژیم صهیونیستی امروز عصر با ارسال نامه ای به ترامپ، ضمن تبریک، رسماً از وی برای سفر به بیت المقدس دعوت کرد.

در متن این نامه آمده است: آقای رئیس جمهور، به عنوان دوست دیرینه ما، تو اکنون به عنوان رئیس جمهورِ آمریکا مهم ترین و نزدیک ترین متحد ما هستی.

بر این اساس، «رووین ریولین» رئیس رژیم صهیونیستی در این نامه ترامپ را به جای «تل آویو» به بیت المقدس دعوت کرده است؛ اقدامی که در راستای وعده ترامپ در کارزار انتخاباتی وی برای انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به «قدس» تلقی می شود.

گفتنی است، «فدریکا موگرینی» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا هفته گذشته و پس از نشست وزرای خارجه این اتحادیه در «بروکسل» در اظهاراتی از مخالفت کشورهای اروپائی با طرح «دونالد ترامپ» برای انتقال سفارت این کشور از تل آویو به بیت المقدس خبر داد و درباره تشدید تنش ها در جهان عرب درصورت این اقدام ترامپ به وی هشدار داده بود.
 
کلمات کلیدی : رژیم صهیونیستی+ترامپ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.