نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 310688
هدیه داعش و اتا به ال‌کلاسیکو دربی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۱۰
مقامات امنیتی مادرید از ترس حملات داعش به بهانه ال‌کلاسیکو دربی میزان تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری مقابله با تهدید را به شدت افزایش داده‌اند.

به گزارش فارس، فدراسیون فوتبال اسپانیا نگران ال‌کلاسیکودربی و جان بیش از ۱۰۰ هزار شهروند است. در میان هوادارانی که وارد استادیوم برنابئو خواهند شد، کودکان و افراد سالخورده نیز جمعیت قابل توجهی را به خود اختصاص می دهند. از طرفی ۲۴ خروجی باریک و طولانی به سمت خیابان‌هایی که معمولا قبل و بعد از ال‌کلاسیکودربی بسیار شلوغ خواهند بود بر نگرانی عمیق نیروهای امنیتی مادرید اضافه کرده است.

داعش و ترس و وحشت ناشی از آن در میان اروپاییان از یک سو و تهدید تازه گروه تروریستی موسوم به «اتا» از سویی دیگر دردسرهای امنیتی بازی شنبه شب را افزایش داده است.

گروه جدایی طلب باسک، سالهای سال است که خلع سلاح شده اما جالب است که در آستانه ال‌کلاسیکودربی، بازماندگان این گروه منحل شده به فکر زنده کردن خاطره جنایات ژنرال فرانکو و نیروهای فاشیسم دهه ۵۰ میلادی در مادرید افتاده‌اند.

داعش به صورت رسمی، بیانیه تهدیدآمیزی درباره بمب‌گذاری و حمله انتحاری به مادرید را منتشر نکرده و اتفاقا همین موضوع، مقامات مادریدی را بیشتر نگران کرده است.
 
کلمات کلیدی : رئال مادرید، بارسلونا، داعش
 
توکل ع -
۱۳۹۴-۰۸-۲۶ ۱۵:۱۸:۳۹
سگ هاری که آمریکا و اسرائیل و اروپائی ها تولید کرده و پرورش داه اند همچون القاعده و سایر توله هایشان قطعا از کنترلشان خارج شده اند. بنابراین عواقب این آتش افروزی ها و کشتار ها دامن ننگین خودشان را میگیرد و خواهد گرفت .
مکرو ومکرالله والله خیرالماکرین. (3331053) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.