توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 450683
آبی‌ها منتظر ابلاغ مجوز جریمه مشترکان پرمصرف‌
تاریخ انتشار : جمعه ۱۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۴
قائم مقام شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: انتظار داریم مجلس شورای اسلامی در بحث جرایم مشترکان پرمصرف به ما کمک و مجوزهای قانونی در این زمینه را هر چه زودتر ابلاغ کنند.

علیرضا نوذری‌پور در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه در تهران همواره با محدودیت منابع آب روبرو هستیم، اظهار کرد: علت این مسئله فاصله زیاد بین سرانه آب تجدیدپذیر استان تهران و جمعیت موجود در تهران است.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده برای گذر از پیک آبی تابستان ۱۳۹۶ عنوان کرد: در حال حاضر تمامی شرایط و وضعیت منابع آبی را به طور کامل رصد می‌کنیم و در مورد شرایط بارندگی‌ها نیز باید گفت گرچه بارش‌های اخیر خوب نبوده اما به طور کلی شرایط منابع آبی استان تهران نرمال است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه استان تهران در فصل بهار شاهد بیشترین بارندگی‌ها است، ما منتظر هستیم تا بارش‌های بهاری نیز اتفاق بیفتد و بعد از آن بتوانیم شرایط منابع آبی استان تهران را به طور کامل بررسی کنیم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر تمامی تجهیزات آبی در دوره بازسازی قرار گرفته‌اند، اظهار کرد: پیش‌بینی می‌شود که برای تابستان سال ۹۶ مشکل خاصی در خصوص منابع آبی نداشته باشیم بر همین اساس تاکنون هیچ برنامه‌ای برای محدودیت منابع آبی همچون کاهش فشار تعریف نکرده‌ایم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا برنامه جدیدی برای جذب سرمایه در نظر گرفته‌اید، گفت: در برنامه بودجه سال جاری اگر بتوانیم وام بانک توسعه اسلامی و بانک آسیایی که هر کدام ۵۰۰ تا ۷۰۰ میلیون یورو در نظر گرفته شه است را اخذ کنیم، می‌توانیم اقدامات خوبی را به انجام برسانیم.

وی اظهار کرد: اگر مصوبه مجلس در این زمینه ابلاغ شود، می‌توان پیش‌بینی کرد که فاضلاب استان تهران راس سه تا پنج سال آینده به اتمام برسد. 
 
 
کلمات کلیدی : شرکت آب و فاضلاب + مشترکان پرمصرف
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.