نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 432980
افزایش 10 هزار تومانی قیمت سکه در روز بسیار آرام دلار+جدول
بخش اقتصادی الف، 19دیماه 95
قیمت هر قطعه سکه امروز در حالی با افزایش 10هزار تومانی فروخته شد که در بازار ارز، ارز دلار آمریکا روز بسیار آرامی را سپری کرد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۴
به گزارش الف، امروز یکشنبه قیمت دلار در بازار آزاد روز آرام و خیلی کم نوسانی را پشت سر گذشت. البته بانک مرکزی هم نرخ انواع ارز مبادله ای را بدون تغییر نسبت به دیروز اعلام کرد. با این حال هر دلار آمریکا امروز با افزایش 2 تومانی به قیمت 3952 تومان فروخته شد.

قیمت هر یورو و پوند انگلیس نیز با افزایش 3 و 5 تومانی به فروش رفت. هر یورو امروز به 4274 تومان و هر پوند انگلیس نیز به 4895 تومان رسید.
 
در بازار طلا هم با توجه به تعطیلی بازارهای دنیا، امروز نسبت به دیروز شنبه تغییر ایجاد نشد و قیمت هر انس طلای جهانی 1173 دلار و 20 سنت بود؛ اما در بازار داخل با توجه روز آرام قیمت دلار و نوسانات محدود آن، هر مثقال طلا و هر گرم طلای 18عیار با کاهش مواجه شد.

براساس این گزارش، امروز هر قطعه تما سکه بهار آزادی با افزایش 10هزار تومان و به قیمت یک میلیون و 160هزار تومان فروش رفت و هر نیم سکه با افزایش یک هزار تومانی 608 هزار تومان قیمت خورد؛ البته هر قطعه ربع سکه  با یک هزار تومان و هر تمام سکه طرح قدیم با 7700 تومان کاهش قیمت فروخته شد.


 
 
کلمات کلیدی : دلار+ افزایش قیمت+ طلا+سکه
 
United States
۱۳۹۵-۱۰-۱۹ ۱۳:۵۳:۲۴
چه تور میشود که قیمت طلا در روز آرام دلار و بسته بودن بازار جهانی‌، افزایش ۱۰ هزار تومنی داشته باشد، چون طلا و دلار حباب منفی‌ دارد. قیمت درهم همیشه به نسبت ۳.۶۷ با دلار آمریکا است، یعنی‌ امروز که قیمت درهم در بازار ۱۱۱۱ تومن است، قیمت دلار آمریکا باید ۴۰۷۷ تومن باشد، در مورد یورو هم همین است، نسبت یورو در بازار جهانی‌ به دلار آمریکا، جمعه ۱.۰۵ بوده، پس قیمت دلار آمریکا باید ، ۴۰۵۵ تومن باشد. ولی‌ بانک مرکزی دلار اسکناسی زیادی دارد و دارد به بازار با قیمت پایینتر، میفروشد. دلار آمریکا تا ۱۰۰ تومن حباب منفی‌ دارد! (4106841) (alef-18)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته