توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 402587
اصلاح‌طلبان دنبال دوقطبی‌های دروغین در جامعه هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۸
محمدکاظم انبارلویی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به عدم کاندیداتوری احمدی‌نژاد برای انتخابات 96، اظهار کرد: اصلاح‌طلبان معتقد هستند نبود احمدی‌نژاد در صحنه، شور و هیجان را از انتخابات می‌گیرد و همین عامل باعث می‌شود آقای روحانی یا حائز اکثریت آراء نشود و یا اینکه کمتر از دور قبل رأی بیاورد.

وی با بیان اینکه نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد آقای روحانی تاکنون بین 10 تا 13 درصد ریزش رأی داشته است، گفت: اصلاح‌طلبان با توجه به این مسئله قصد دارند دوقطبی‌های کاذبی از جمله موافقین و مخالفین برجام یا دوقطبی برگزاری و عدم برگزاری کنسرت در جامعه ایجاد کنند.

انبارلویی تأکید کرد: آنها با همین راهبرد دو روز مانده به ایام محرم در قم کنسرت برگزار کردند و باعث تکدر خاطر و اعتراض علما و مراجع شد.

وی افزود: این کار کاملاً حساب‌شده بود زیرا نوع انعکاس اعتراض رئیس جامعه مدرسین توسط روزنامه‌های دوم خردادی، به‌گونه‌ای انجام گرفت که به این فضای دوقطبی دامن زده شود.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: اصلاح‌طلبان برای گریز از دوقطبی کارآمدی و عدم کارآمدی در انتخابات 96، به دنبال دوقطبی‌های دروغین هستند.
۱۳۹۶/۰۶/۱۳ ۰۷:۳۳
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۸ ۰۸:۲۹
 
۱۳۹۶/۰۳/۱۳ ۱۹:۱۸
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۶ ۰۸:۵۵
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۱ ۱۱:۴۶
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۱ ۰۸:۰۰
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۹ ۱۲:۴۸
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۴ ۱۰:۳۹
 
۱۳۹۵/۱۱/۱۵ ۱۲:۴۲
 
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ ۱۹:۱۲
 
 
کلمات کلیدی : انبارلویی، اصلاح طلبان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.