نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 433880
کاش قدر استوانه های نظام، کشور و انقلاب را می دانستیم
بخش تعاملی الف - نقی عبدالجوادی دستجردی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۶


خبر خیلی زود در همه جا پیچید. من خبر بیماری ایشان را در محل کار شنیدم. دقایقی پس از شنیدن خبر بیماری ایشان، مانند روزهای قبلی و پس از فارغ شدن از کارهای روزانه عازم منزل شدم. من مسیر محل کار تا منزل را همیشه پیاده طی می‌کنم. امروز هم مانند روزهای قبل پیاده راهی منزل شدم. ولی در دلم آشوب بود. در راه خدا خدا می کردم که هر چه زودتر بهبود یابند. ولی نگران بودم. انگار اتفاق بدی قرار است بیفتد. ته دلم احساس خوبی نداشتم.

وقتی به خانه رسیدم خبر ناگوار را از پسرم شنیدم. شبکه های اجتماعی و سایت های اینترنتی با سرعت برق و باد خبر ناگوار درگذشت هاشمی را به همه جا مخابره کرده بودند. جوانان هم چون پای ثابت شبکه های مجازی هستند خبر را زودتر شنیده و پخش کرده بودند. با جرات بگویم بعد از خبر درگذشت امام خمینی این ناگوارترین خبری بود که شنیدم.

چقدر فاصله بیماری تا مرگ ایشان کم بود. انگار همه این اتفاق در چشم بر هم زدنی اتفاق افتاد. هاشمی رفت و با رفتنش کشور، نظام و ملت یکی از استوانه هایش را از دست داد. بهترین یاداشت را آقای توکلی در مورد ایشان نوشت. آقای توکلی با این یادداشت کوتاه آن چه را که باید در مورد ایشان گفته و نوشته می شد گفت و نوشت و چه زیبا نوشت.

اگر شخص دیگری در مورد ایشان مطلبی می نوشت این قدر آرامم نمی کرد. هاشمی رفت، مظلومانه هم رفت ولی ای کاش قدر استوانه های کشور، نظام و انقلاب را بیش‌تر می دانستیم تا رفتن شان این گونه مظلومانه نباشد. 
 
کلمات کلیدی : نقی عبدالجوادی دستجردی
 
محمد
Romania
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۷:۵۸:۵۴
تا بوده چنین بوده تا هست چنین باشد. مگه قدر امیرکبیر رو دونستیم. مگه بهشتی رو دونستیم. ما هیچ وقت قدر این عزیزان را نمی دونیم. تازه بعد از مرگ متوجه میشیم چه کسی رو از دست دادیم. خدا مارو ببخشه. (4111602) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۳ ۱۳:۰۶:۴۹
.... بهترین یادداشت وپیام را امام خامنه ای داده. بسیار حکیمانه و منصفانه و هوشمندانه و هنرمندانه. (4112764) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته