نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 493082
بنگاه دروغ‌پراکنی آل‌سعود: شیعیان یک شب قدر بیشتر ندارند!
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۳۳
یکی از شبکه‌های وهابی که به طور ثابت به دروغ پراکنی علیه مسلمانان، از جمله شیعیان می‌پردازد اخیرا در یکی از برنامه‌های زنده خود دروغ دیگری را در مورد شیعیان مطرح کرد.

به گزارش جام نیوز، شبکه‌های وهابی فارسی زبان از جمله شبکه‌هایی هستند که در جهت ایجاد تفرقه میان مسلمانان تأسیس شده‌اند. این شبکه‌ها به شکل گسترده مورد حمایت مالی برخی از کشورهای مرتجع منطقه مخصوصا آل سعود می باشند و از زمان تاسیس تاکنون تفکرات افراطی گری و وهابیت را به خورد مردم می دهند.

یکی از این شبکه‌های وهابی فارسی زبان که به طور ثابت به دروغ پراکنی علیه مسلمانان، از جمله شیعیان می‌پردازد اخیرا در یکی از برنامه‌های زنده خود دروغ دیگری را در مورد شیعیان مطرح کرد.

این شبکه وهابی اعلام می‌دارد، شیعیان فقط یک شب را به شب قدر اختصاص می‌دهند و آن شب «بیست‌ویکم» و شب شهادت حضرت علی (ع) است. و این سئوال را مطرح می‌کند که چرا شیعیان فقط این یک شب، آن هم شب شهادت علی(ع) را شب قدر می گیرند. مجری وهابی می‌گوید: آیا قبل از شهادت حضرت علی (ع) شب قدر وجود نداشت. چرا در جامعه ایران شب احیاء به شب شهادت حضرت اختصاص داده می شود و شب های دیگر مانند شب بیست و یکم برنامه احیاء گذاشته نمی شود.

در ادامه تماس گیرنده اهل سنت می‌گوید: در تلویزیون ایران دیدیم که شب 23 ماه رمضان هم احیاء می گیرند ولی مجری حرف وی را قبول نمی کند و تماس را قطع می کند و در آخر تأکید می کند شب احیاء با شب 21 در ایران تمام می شود و شب احیاء در جامعه ایران به شهادت حضرت علی(ع) ربط دارد.

 این سخنان دروغ در حالی گفته می شود که شیعیان سه شب 19 و 21 و 23 ماه رمضان را به شکل گسترده و ملی به مراسم شب احیاء اختصاص می دهند و حتی در بسیاری از مساجد نیز شب 27 مورد توجه بوده و مراسم احیاء گرفته می شود.

آنچه واضح است اهداف این شبکه های وهابی است که در راستای اجرای اهداف آل سعود قصد دارند با دروغ‌های خود اهل سنت را به شیعیان بدبین کنند.
 
کلمات کلیدی : وهابیت، عربستان، شیعه، شیعیان
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۷ ۰۹:۲۲:۰۱
مرگ بر سعود (4479135) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.