توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 454283
بودجه هیات دولت برای جبران خسارت سیل سیستان و بلوچستان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۴۴
با تصمیم هیات وزیران، مبلغ 50میلیارد ریال برای جبران خسارات و تأمین هزینه‌های امداد و نجات و مدیریت ابعاد حادثه سیل اخیر در اختیار استانداری سیستان و بلوچستان قرار می‌گیرد.

متن مصوبه هیئت وزیران به شرح زیر است:

۱- مبلغ پنجاه میلیارد (۵۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰) ریال به صورت هزینه ای از محل منابع ماده (۱۲) قانون تشکیل سازمان مدیریت بحران کشور، موضوع بند (م) ماده (۲۸) قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (۲) - مصوب ۱۳۹۳- ، برای جبران خسارات و تأمین هزینه های امداد و نجات و مدیریت ابعاد حادثه سیل اخیر در اختیار استانداری سیستان و بلوچستان قرار می گیرد تا برابر قوانین و مقررات مربوط هزینه شود.

۲- سازمان برنامه و بودجه استان سیستان و بلوچستان موظف است گزارش عملکرد اعتبار یاد شده را در مقاطع زمانی سه ماهه به سازمان برنامه و بودجه کشور ارسال نماید.اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس‌جمهور، این مصوبه را برای اجرا به وزارت کشور، وزارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ کرد.
 
کلمات کلیدی : خسارت+سیل سیستان و بلوچستان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.