توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 474489
مجهز شدن محصولات هوشمند ال‌جی به دستیار صوتی گوگل
بخش دانش و فناوری الف،1 خرداد96
یکی از دستاوردهای تأکید شده در کنفرانس امسال توسعه‌دهندگان گوگل I/O اعلام رسمی تجهیز محصولات خانگی ال‌جی به دستیار صوتی گوگل بود.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۶
به گزارش خبرآنلاین، کمپانی کره‌ای با برند سیگنیچر خود، راهی جدیدی را برای هوشمند کردن محصولات خانگی بازکرده که با افزودن رسمی دستیار صوتی گوگل به انواع یخچال‌فریزر، ماشین لباسشویی و ظرف‌شویی و ... گام مهمی را به وجود آورده است تا خانه‌ای هوشمندتر که در آن‌همه ابزار به هم متصل می‌شوند، داشته باشیم.

در استراتژی یکپارچه‌سازی، تمام ویژگی‌های گوگل اسیستانت روی لوازم‌خانگی نصب می‌شود و مثلاً از لحظه قبل از شستشوی لباس تا مرحله آخر از طریق اپلیکیشن و دستورات صوتی مدیریت می‌شود.

کاربر حتی می‌تواند به یخچال خود دستور دهد تا یخ بیشتری تولید کند و یا درجه حرارت خانه را با دستور صوتی و از طریق کم‌وزیاد کردن کولرگازی یا سیستم تهویه مطبوع تغییر دهد.

سونگ دائه-هیون، مدیر بخش لوازم‌خانگی و تهویه مطبوع ال جی الکترونیکس دراین‌باره گفت هوشمند سازی محصولات، حسی دوستانه به کاربر در کنار وسایل خانه می‌دهد و با افزودن نوآوری‌های مشترک میان ال جی و گوگل این روند ادامه می‌یابد.
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+شرکت ال‌جی+ گوگل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.