توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 484785
ایده ممنوعیتی قطرایرویز برای تبلیغات
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۳
قطرایرویز اخیرا به دلیل ممنوعیت هایی که از سوی برخی کشورهای عربی اعمال شده تبلیغ شرکت خود را به این موضوع اختصاص داد.

به گزارش خبرآنلاین، تبلیغ جدید قطر ایرویز با اشاره به ممنوعیت اخیر این کشور برای پرواز در برخی مناطق، مربوط به آزادی پرواز بوده است. شعار تبلیغ جدید این شرکت هوایی « آسمان نباید مرز داشته باشد و تنها باید افق داشته باشد» است. از طرف دیگر در این تبلیغات گفته شده  است:«سفر فراتر از مرزها و تعصب ها می رود.»

 عربستان سعودی، امارات، بحرین و مصر در 5 ژوئن مجازات اتهام تامین مالی تروریست ها، روابط دیپلماتیک و روابط حمل و نقل را با قطر قطع کردند. این اتفاق موجب شده است که قطر ایرلاین از 18 مقصد در منطقه ممنوع شود و از طرف دیگر برای سفر به کشورهای دیگر تردد از برخی فضا های هوایی برای این کشور ممنوع شد.

اکبر الباکر،مدیر ارشد اجرایی آژانس حمل و نقل هوایی از سازمان ملل خواستار غیرقانونی بودن این محاصره شد.

به عبارتی جاه طلبی قطر ایرویز به دلیل تفکیک روابط دیپلماتیک در خلیج فارس دچار تهدید شد. الباکر در گفت وگو خود با الجزیره نگرانی خود را برای «کاهش فعالیت» دومین آژانس حمل و نقل هوایی بزرگ خلیج فارس اعلام کرد. البته او همچنین گفته است که شرکت هواپیمایی قطر با طرح توسعه خود 24 مقصد اضافه کرده است و به کار خود ادامه خواهد داد.

مدیر اجرایی همچنان گفته است حق همه مردم است که هرجا که می خواهند بروند.
 
کلمات کلیدی : قطر + قطع روابط دیپلماتیک + امارات + اعراب + عربستان+ قطرایرویز
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.