توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 444888
بارش برف و باران تا آخر هفته ادامه دارد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۲
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: بارش برف و باران در 24 استان کشور تا آخر هفته ادامه دارد.


به گزارش میزان، کارشناس سازمان هواشناسی گفت: بارش برف و باران در 24 استان کشور تا آخر هفته ادامه دارد.
 
مرتضی ضرابی اظهار داشت: امروز شاهد بارش باران در سواحل خزر،دامنه جنوبی زاگرس و دامنه های البرز هستیم. براساس نقشه های پیش بینی، بارش در استان های لرستان، همدان، مرکزی، اردبیل، زنجان، قزوین و تهران امروز ادامه دارد.

وی ادامه داد: براساس نقشه های پیش بینی، عصر امروز و همزمان با برگزاری "بازی استقلال و پرسپولیس" از شدت بارش در تهران کاسته شده و از اواخر امشب شاهد ورود موج جدید بارشی به پایتخت خواهیم بود.

کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه اوج بارش ها فردا در استان های جنوب غرب و مرکز کشور است، تاکید کرد: فردا برای استان های لرستان، ایلام، خوزستان، یزد، فارس، بوشهر و بخش هایی از هرمزگان و کرمان بیشترین بارش را پیش بینی می کنیم. ضمن اینکه در استان های خراسان شمالی، رضوی، بخش هایی از خراسان جنوبی نیز بارش پیش بینی می شود.

به گفته ضرابی، در استان های گیلان، مرکزی، همدان، قم، زنجان، تهران، قزوین، اردبیل، گیلان، کهگیلویه و بویر احمد، چهارمحال و بختیاری و بخش هایی از مازندران بارش باران پیش بینی می شود.

کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه خلیج فارس و دریای خزر تا آخر هفته مواج هستند، تاکید کرد: موج بارشی تا آخر هفته در نقاط مختلف کشور فعال است.

وی به استان های یزد، بوشهر، هرمزگان و بخش هایی از خوزستان در خصوص بارش شدید باران، طغیان رودخانه ها و آب گرفتگی معابر هشدار داد.
 
کلمات کلیدی : سازمان هواشناسی+بارش برف و باران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.