توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 149381
سلحشور تبرئه شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۵۳
دادگاه ویژه رسیدگی به کارکنان دولت، فرج‌الله سلحشور را در پرونده سرقت فیلمنامه «یوسف پیامبر(ع)» تبرئه کرد و او را بی گناه دانست.
به گزارش فارس، فرج الله سلحشور از سوی سید شهاب الدین طاهری به عرضه فیلمنامه بدون اجازه پدید آورنده متهم شد که در نهایت رای دادگاه در تاریخ ۶ اسفند ماه سال ۹۰ به شرح زیر صادر شد:

در خصوص اتهام آقای فرج الله سلحشور، دادگاه با جمع بندی کلیه موارد اعلامی شاکی چون بررسی موضوع یک امر فنی بوده و دادگاه نیز در راستای مواد ۸۳ قانون آئین دادرسی کیفری و وحدت ملاک مواد ۲۵۷ و ۲۵۸ قانون آئین دادرسی مدنی موضوع را به خبره و کارشناس ارجاع و نظر فنی و تخصصی آنان اخذ گردید که با توضیحات، مغایرتی با اوضاع و احوال مسلم و محقق پرونده نداشته به جهت فقدان ادله اثباتی دادگاه بزهی را احراز ننموده و به استناد اصل ۳۷ قانون اساسی وجمهوری اسلامی ایران و بند الف ماده ۱۷۷ قانون آئین دادرسی کیفری حکم به برائت متهم از اتهام انتسابی صادر و اعلام می دارد.
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.