توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 475181
ساکت: رفتار برخی تماشاگران ضد ملی و خرابکارانه است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۰
مدیر سازمان تیم‌های ملی گفت: بعد از تاکید صدا و سیما، خبرگزاری‌ها و مسئولان فدراسیون دیگر برخی رفتارها ناآگاهانه نیست و خرابکارانه و ضدملی است.

به گزارش تسنیم، محمدرضا ساکت پیش از دیدار پرسپولیس و لخویا در خصوص برگزاری این دیدار بدون تماشاگر گفت: واقعا حیف است ما از بزرگترین مزیت فوتبالمان که تماشاگران هستند استفاده نکنیم. من صراحتا می‌گویم معدود تماشاگرانی که این رفتارها را انجام می‌دهند مرتکب رفتار ضد ملی و خرابکارانه می‌شوند.
وی تاکید کرد: این رفتار بعد از این همه هشدار در مطبوعات، صدا و سیما و خبرگزاری‌ها و تاکید مسئولان فدراسیون فوتبال و باشگاه‌ها دیگر نا آگاهانه نیست و خرابکارانه و ضد ملی است.
مدیر سازمان تیم‌های ملی تصریح کرد: این مسئله نیاز به همیت عمومی دارد و خود هوادارانی که با هر ضربه توپی ضربان قلبشان می‌تپد یک مامور همه جانبه روی سکوها باشند و با افرادی که دنبال خرابکاری و کار ضد ملی هستند را برخورد کنند. همه باید دست به دست هم بدهند و فقط نباید از نیروی انتظامی توقع داشت و فدراسیون، هواداران، مسئولان باشگاه‌ها و نیروی انتظامی برای برخورد هماهنگ شوند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم، محمد رضا ساکت در پایان در خصوص عدم اطلاع رسانی دقیق در خصوص زمان تمرینات تیم ملی و نا هماهنگی با رسانه‌ها اعلام کرد که به زودی در این زمینه اطلاع رسانی خواهد شد.
 
 
کلمات کلیدی : ساکت+تماشاگران فوتبال
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.