توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 458982
سراج خبر داد: ارسال پرونده حقوق‌هاي نجومي به دادسرا
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۶
سراج گفت: آن بخش از پرونده فيش‌هاي حقوقي را كه مربوط به مشمولين ماده 84 الحاقي بود به دادسرا فرستاديم كه بيشتر از طرف بانك‌ها، بيمه‌ها و شركت‌هاي دولتي هستند.

به گزارش فارس، ناصر سراج رئيس سازمان بازرسي كل كشور در خصوص اقدامات سازمان بازرسي كل كشور در سال 96 گفت: ما برنامه‌هاي سال 96 را تنظيم و جهت اجرا به استان‌ها ابلاغ كرده‌ايم. 

وي افزود: ما يكسري برنامه‌هايي داريم كه قبل از سال آن را تدوين و ابلاغ مي‌كنيم و يكسري برنامه‌هاي فوق‌العاده و موردي هم داريم كه بيشتر در راستاي فرامين مقام معظم رهبري در خصوص مسائل اقتصادي و فساد است.

سراج تصريح كرد: سال گذشته موضوع اقتصاد مقاومتي مطرح بود اما امسال حضرت آقا دو شاخصه توليد و اشتغال را نيز اضافه كردند و بيشتر برنامه‌هاي ما در رابطه با مبارزه با فساد است.

رئيس سازمان بازرسي كل كشور با بيان اينكه بازرسان ما هر سال بررسي‌هاي خود را انجام مي‌دهند و سوء جريان‌هايي كه در سازمان‌ها، وزارتخانه‌ها و نهادها وجود دارد را اعلام مي‌كنند، گفت: ما بر همين اساس برنامه‌ريزي‌هاي خود را انجام مي‌دهيم و ابتداي سال اين برنامه‌ها را جهت اجرا به سازمان‌ها ابلاغ مي‌كنيم.

وي درخصوص آخرين وضعيت پرونده حقوق‌هاي نجومي گفت: ما آن بخش از پرونده را كه مربوط به مشمولين ماده 84 الحاقي بود به طور كلي به دادسرا فرستاديم كه اين مشمولين بيشتر از طرف بانك‌ها، بيمه‌ها و شركت‌هاي دولتي هستند.

سراج با بيان اينكه ما گزارش‌هاي خود را كامل مي‌كنيم، گفت: مشكلي كه داريم اين است كه نمي‌توانيم قبل از نهايي‌ شدن، اطلاع‌رساني كنيم اما هرجايي سوء جرياني باشد آن را پيگيري مي‌كنيم.

رئيس سازمان بازرسي كل كشور تاكيد كرد: من حتي در پرونده حقوق‌هاي نجومي به رؤساي قوا مصاديق را اعلام كردم كه ما اقدام كرديم منتهي پيش از نهايي شدن به لحاظ رعايت حقوق مردم اطلاع‌رساني نمي‌كنيم.

وي در خصوص پرونده آلودگي هوا گفت: ما گزارش نهايي خود را قبل از سال جديد تهيه و آن را براي رؤساي قوا ارسال كرديم.

سراج خاطرنشان كرد: مواردي كه اتفاق مي‌افتد با ذكر اينكه چه نهادي مسئول است، به مسئولين ذيربط اعلام شده است.
 
کلمات کلیدی : حقوق‌هاي نجومي، فیش حقوقی، قاضی سراج
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.