توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 381185
هشدار معاون سیاسی وزیر کشور به احمدی نژاد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۹
معاون سیاسی وزیر کشور از آغاز آموزش فرمانداران سراسر کشور برای انتخابات ریاست جهموری و شورای‌شهر سال آینده خبرداد.

به گزارش انتخاب، محمدحسین مقیمی در حاشیه مراسم معارفه معاون جدید سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری انتخابات دوازدهم رئیس جمهوری، شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات میان دوره ای مجلس در چهار حوزه انتخابیه در ۲۹ ماه اردیبهشت سال آینده گفت:برای برگزاری انتخابات باید حدود یک میلیون نفر آمادگی لازم را کسب کنند که به مرور زمان این اقدامات انجام تا در سال آینده شاهد انتخاباتی باشکوه و دشمن شکن باشیم.

معاون سیاسی وزیر کشور در مورد واکنش احتمالی وزارت کشور برای برخورد با شروع تبلیغات زود هنگام از سوی برخی افراد شاخص در کشور، اظهار کرد: رئیس جمهور مجری قانون است و همه کسانی که آمادگی لازم برای ورود به صحنه و کاندیدا شدن برای انتخابات رئیس جمهوری دارند باید بدانند که زمان تبلیغات انتخاباتی ۲۲ روز قبل از انتخابات است و تبلیغات خارج از این زمان خلاف قانون است.

وی با بیان این که همه کسانی که به نوعی قصد ورود به صحنه را دارند بر این باورند و معتقدند که نباید کار خلاف قانون انجام دهند، اظهار داشت: در زمان حاضر کسی را نداریم که تبلیغات انتخاباتی زود هنگام را آغاز کرده باشد و در خصوص برخی از شائبه‌هایی هم که در بعضی از سخنرانی‌ها وجود دارد به آنان توصیه می‌کنیم مسائل و تبلیغات انتخابات را برای زمان خاص خودش بگذارند.

مقیمی گفت: البته شورای نگهبان نیز باید رصد کند و اگر به چنین مواردی دست یافت و با آن روبرو شد در بررسی صلاحیت ها مورد نظر قرار دهد.
۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۱۶:۴۵
 
۱۳۹۶/۰۳/۱۰ ۱۸:۱۳
 
۱۳۹۶/۰۳/۱۰ ۱۲:۴۸
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۸ ۰۸:۲۳
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۳ ۱۲:۲۹
 
۱۳۹۵/۰۷/۱۴ ۰۹:۱۴
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۴ ۱۰:۱۸
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۰ ۱۱:۴۰
 
۱۳۹۵/۰۵/۳۰ ۱۲:۴۱
 
۱۳۹۴/۱۱/۱۹ ۲۳:۲۳
 
 
کلمات کلیدی : محمد حسین مقیمی+معاون سیاسی وزارت کشور+ احمدی نژاد
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.