توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 361781
با ستاره ها چه می کنید پروفسور؟
بخش ورزشی الف،23خرداد 95
پرسپولیس امسال بر خلاف سال قبل هم ستاره های بیشتری دارد و هم بازیکنانی که رقم قراردادهای آنها نجومی است.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۱
برانکو و یک چالش جدید در پرسپولیس.چالشی که اگر خودش و مدیران پرسپولیس منطقی با آن برخورد نکنند بدون شک برای تیم شان مشکل ساز خواهد شد.

می گویند برانکو از چوب بازیکن می سازد! این حرف آنقدر واکنش به همراه داشت که حتی کاریکاتوریست ها را بر آن داشت تا این اتفاق را دست مایه سوژه های خودشان کنند.آنها با کشیدن کامیونی که تعدادی چوب و الوار بار زده است و دارد وارد باشگاه پرسپولیس می شود بازیکن سازی سرمربی سرخپوشان را به تصویر کشیدند! اما آیا واقعا برانکو بازیکن سازی می کند؟آیا همه بازیکنانی که در تیم او ستاره شدند با ایده،طرح و فکر پروفسور رشد کردند و آیا اصلا آنها در لیست برانکو بوده اند که ...

ستاره های فصل قبل پرسپولیس کدام بازیکنان بودند؟محسن مسلمان،محمد انصاری و حتی بنگستون(گل تساوی را در دربی وارد دروازه استقلال کرد و هر بار که به زمین آمد عملکرد خوبی از خودش نشان داد)در مقاطع مختلف بازی را برای برانکو در آوردند.به خصوص مسلمان و انصاری که البته هیچ کدامشان در فهرست اولیه او در فصل نقل و انتقالات نبودند و با فشار باشگاه به تیم تحمیل شدند.اما هر چه از لیگ گذشت برانکو به آنها اعتماد بیشتری کرد و رفته رفته این بازیکنان شدند ستاره های پرسپولیس.

امسال هم شرایط تقریبا مثل فصل گذشته است.شاید غیر از وحید امیری،سایر بازیکن هایی که تا اینجای کار جذب پرسپولیس شده اند هیچ کدام با نظر برانکو به این تیم نیامده باشند.این اتفاق آنقدر حاشیه داشت که برانکو مجبور شد مصاحبه کند و بگوید که جذب بازیکن در فصل نقل و انتقالات زیر نظر مستقیم او برگزار می شود اما....نمونه اش سید جلال حسینی.او اصلا در لیست خرید برانکو نبود اما اصرار مسئولان باشگاه در نهایت کار را به جایی رساند که برانکو هم موافقت خودش با این انتقال را اعلام کرد.یا ساسان انصاری و علیرضا بیرانوند که می گویند آنها هم در پازل پروفسور برای فصل بعد جایی نداشتند اما در نهایت جذب پرسپولیس شدند و با این تیم قرارداد بستند.

برانکو نشان داده که در کل آدم خونسردی است و سعی می کند کمتر کارش را با عصبانیت پیش ببرد.او بیشتر اهل سازش است تا جار و جنجال و به نظر می رسد که سال قبل هم و در ماجرای جذب محسن مسلمان با مدیران پرسپولیس سازش کرد که البته نتیجه اش را هم دید.امسال اما داستان کمی متفاوت است.امسال پرسپولیس پر ستاره تر از سال قبل است و بازیکنانی که جذب این تیم شده اند رقم قراردادهایشان نجومی است.ضمن اینکه امسال توقعات از این تیم زیاد است و نایب قهرمانی در لیگ،آن هم با تفاضل گل کمتر هواداران را راضی نمی کند.

امسال پرسپولیس و برانکو چالش جدیدی را تجربه می کنند و باید دید که پرفسور که سال قبل تیمی یکدست و کم ستاره را تا آستانه قهرمانی برد در لیگ برتر شانزدهم چطور با حاشیه های تیمی پرستاره کنار می آید و چطور مدیران باشگاه،مردم و از همه مهمتر سکوها را راضی می کند؟
 
کلمات کلیدی : باشگاه پرسپولیس+لیگ برتر پانزدهم
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.