توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 496980
محسنی اژه‌ای: از بقایی شکایت نمی‌کنم
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۵
سخنگوی قوه قضائیه گفت: اینکه افرادی که متهم به فساد مالی می‌شوند بخواهند با غوغاسالاری و تبدیل ماجرا به جریانات سیاسی کار خود را پیش ببرند بعید نیست و مسبوق به سابقه است.

به گزارش فارس، یکی از خبرنگاران خطاب به حجت الاسلام محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضاییه گفت: در روزهای اخیر بعد آزادی بقایی شاهد هجمه هایی به قوه قضاییه و شخص شما و همچنین انتشار نامه های سرگشاده و بعضاً توهین آمیز به شما بودیم، واکنش قوه قضاییه چیست؟

اژه ای گفت: اینکه افرادی که متهم به فساد مالی می شوند بخواهند با غوغاسالاری و تبدیل ماجرا به جریانات سیاسی کار خود را پیش ببرند بعید نیست و مسبوق به سابقه است.

قوه قضاییه انشالله بر اساس قانون و نه بیشتر عمل می کند البته بدانید که خیلی از این اقدامات تست موقعیت شان است که در ایام انتخایات هم شاهد بودیم.

سخنگوی قوه قضاییه گفت: من اهل شکایت نیستم اما آنجا که مربوط به قوه قضاییه و بالاتر باشد دادستان به عنوان مدعی العموم وارد می شود.

وی در پاسخ به این سئوال که شما در مصاحبه ای در رسانه ملی کفتید در برخورد با آقازاده ها مصمم هستید و همین طور گفتید که در ارتباط با برخی آقایان با رسانه های بیگانه هم دم خروس پیدا شده است افزود: شما خودتان دم خروس را ندیدید؟

اژه‌ای گفت: اقداماتی که اخیرا بی بی سی و صدای آمریکا و برخی جریان های ضد انقلاب انجام می دهند و به قوه قضاییه فشار می آورند و ارتباط شان با بیرون مشخص بود و اخیرا دم خروس مشخص شد. الان از بیان جزئیات معذور هستم. انشالله پرونده ها به مرحله نهایی برسد، جزئیات را می گوییم.
۱۳۹۶/۰۵/۱۰ ۲۱:۵۰
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۹ ۱۲:۱۳
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۸ ۱۵:۳۵
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۷ ۱۵:۰۱
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۷ ۰۸:۳۲
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۷ ۰۷:۳۸
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۵ ۱۵:۲۸
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۴ ۱۶:۰۸
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۱۶:۳۶
 
۱۳۹۵/۱۱/۰۴ ۱۶:۲۳
 
 
کلمات کلیدی : حمید بقایی + قوه قضائیه + محسنی اژه‌ای
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته