توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 397980
مذاکره برای برقراری پرواز تهران - مونترال با ایرکانادا
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۸
معاون فرودگاهی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از مذاکراه با ایر ایندیا و کرین ایرلاین خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین، فتاحی که در حاشیه مراسم برقراری پرواز تهران -بانکوک ایرلاین تایلند سخن می گفت،اظهارداشت: در راستای توسعه روابط بین الملل سیاست فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) به عنوان فرودگاه بین‌‌المللی ایران در اختیار قرار دادن منابع فرودگاهی برای نشنال‌کریرهای دوست است و هدف‌گذاری ما این است که فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) را به کشورهای دوست متصل کنیم.

وی افزود: از ابتدای امسال ایرلاین‌های زیادی فعالیت خود را در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) آغاز کردند امروز هم پرواز ایرلاین تایلند ((تای ایرویز))راه‌اندازی شد و قبل از این هم بریتیش ایروایز پرواز تهران - لندن را آغاز و ایرفرانس هم وارد عرصه شده است.

فتاحی ادامه داد: همچنین مذاکراتی با ایر ایندیا و کرین ایرلاین انجام داده‌ایم ضمن آنکه مذاکراتی درباره برقراری پرواز بین تهران و مونترال با ایرکانادا انجام شده است.

معاون فرودگاهی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت:‌امیدواریم بتوانیم منابع و امکانات فرودگاه امام خمینی (ره) که به عنوان پل ارتباطی قوی در اختیار کشورهای دوست قرار دهیم تا این فرودگاه به بهترین فرودگاه منطقه طبق اهداف سند چشم‌انداز تبدیل شود.

وی افزود: تیم مدیریتی و کارشناسی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) شکل گرفته و مسائل امنیتی، ایمنی، فنی، استانداردسازی و افزایش ظرفیت در حال گذر به مرحله برنامه ریزی به مرحله اجراء می باشد.

فتاحی با تأکید براینکه فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) در منطقه رقبای قوی دارد، گفت: باید پتانسیل فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) به همه جهان عرضه شود و فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) به جایی برسد که همه مردم جهان بتوانند از خدمات آن استفاده کنند.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه امام، معاون فرودگاهی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) ادامه داد: با احتساب تای‌ایرویز امروز پنجاه و ششمین شرکت هواپیمایی به فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) وارد شد و ما به ۷۰ مقصد پروازی در این فرودگاه پرواز داریم.
کلمات کلیدی : برقراری پرواز + تهران - مونترال
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.