نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 274111
بیشترین و کمترین ساعات روزه داری در جهان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۴۰
کشورهای حاشیه خلیج فارس و دیگر کشورهای خاورمیانه به غیر از ایران، رقم متوسطی نسبت به دیگر کشورها، بین ۱۴ تا ۱۵ ساعت روزه داری در ماه مبارک پیش‌رو شاهد خواهند بود.

به گزارش جام نیوز، جدیدترین محاسبات مربوط به مدت زمان روزه داری در ماه مبارک زمان از اقصی نقاط جهان نشان می دهد که دانمارک با ۲۱ ساعت بلندترین ساعات روزه داری در ماه مبارک رمضان را به خود اختصاص خواهد داد.

بر پایه این گزارش؛ آرژانتین با ۹ ساعت و ۳۰ دقیقه کمترین ساعات روزه داری ماه مبارک رمضان آینده را به خود اختصاص می دهد. هلند و بلژیک با ۱۸ ساعت و ۳۰ دقیقة، إسپانیا ۱۷ ساعت و ۳۰ دقیقة، انگلیس، مصر و آلمان با ۱۶ ساعت و ۳۰ دقیقة به ترتیب بعد از دانمارک بیشترین ساعات روزه داری در ماه مبارک را به خود اختصاص داده اند.

استرالیا با ۱۰ ساعت، جنوب آفریقا ۱۰ ساعات و ۳۰ دقیقة، برزیل ۱۱ ساعت و مکزیک با ۱۳ ساعت و ۲۰ دقیقة به ترتیب بعد از آرژانتین کمترین ساعات روزه داری را به خود اختصاص خواهند داد. کشورهای حاشیه خلیج فارس و دیگر کشورهای خاورمیانه به غیر از ایران بین ۱۴ تا ۱۵ ساعت روزه داری در ماه مبارک پیش‌رو شاهد خواهند بود.

لازم به ذکر است در جمهوری اسلامی ایران ساعات روزه داری حدودا بین ۱۶ تا ۱۶ ساعت و ۳۰ دقیقه نسبت استان های مختلف متغیر خواهد بود.
 
کلمات کلیدی : روزه داری
 
عباس
۱۳۹۴-۰۳-۱۲ ۱۲:۰۲:۳۱
کدام عقل سلیمی میگوید 16. 17 ساعت آب در روز های تابستان آب نخورید.آقایان پزشکان چرا ساکتید؟ (2934709) (alef-3)
 
دکتر ع. گ
۱۳۹۴-۰۳-۳۰ ۰۶:۱۸:۰۳
باسلام
کدام عقل سلیمی میگوید بخورید،من دکترای اورولوژی دارم و اعلام میکنم که این نخوردن ها نه تنها برای افراد سالم مضر نیست بلکه مفید هم هست. (2978536) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.