توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 474119
۵۱ پرونده قضایی برای متخلفان انتخابات در مازندران
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۷
حجت الاسلام اسدالله جعفری اظهار داشت: در جریان برگزاری انتخابات روز جمعه تعدادی از افراد به دلیل تخلفات انتخاباتی از جمله تبلیغات غیرقانونی به اتهام خرید و فروش رای با هماهنگی دادستان‌های سراسر استان توسط ضابطین دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند که برای 51 نفر از آنها پرونده قضایی تشکیل شده است.

به گزارش تسنیم، دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران از تشکیل ۵۱ پرونده قضایی برای متخلفان انتخابات روز جمعه در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دادگستری کل مازندران، حجت الاسلام اسدالله جعفری اظهار داشت: در جریان برگزاری انتخابات روز جمعه تعدادی از افراد به دلیل تخلفات انتخاباتی از جمله تبلیغات غیرقانونی به اتهام خرید و فروش رای با هماهنگی دادستان‌های سراسر استان توسط ضابطین دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند که برای 51 نفر از آنها پرونده قضایی تشکیل شده است.

وی افزود: انتظار ما از روسای ستادهای نامزدها و هواداران این است که پس از اعلام نتایج قطعی انتخابات از سوی مراجع ذیصلاح به مقررات و ضوابط پایبند بوده و نظم و انضباط لازم را رعایت کنند.

جعفری خاطرنشان کرد: چنانچه شاهد جرائمی در حوزه اخلال در نظم و امنیت عمومی باشیم قطعاً وفق مقررات با متخلفین برخورد خواهد شد.

وی از تشکیل پرونده قضایی برای برخی از روسای ستاد انتخاباتی ریاست جمهوری در استان و شهرستان و چهار تن از مدیران دولتی و احضار آنان  به دادسرا خبر داد.
 
۱۳۹۶/۰۳/۱۸ ۲۰:۳۴
 
۱۳۹۶/۰۳/۱۰ ۲۳:۵۹
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۵ ۰۰:۳۸
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۴ ۲۳:۳۸
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۲ ۲۳:۳۵
 
۱۳۹۶/۰۲/۳۱ ۱۵:۴۲
 
۱۳۹۶/۰۲/۳۱ ۰۸:۲۰
 
۱۳۹۶/۰۲/۳۰ ۲۲:۵۶
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۸ ۱۸:۰۸
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۶ ۲۳:۵۵
 
 
کلمات کلیدی : انتخابات ریاست جمهوری+انتخابات ۹۶+نتیجه انتخابات ریاست جمهوری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.