نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 509011
علت تاخیر در بازگشت پیکر شهید حججی به نقل از نماینده نجف‌آباد
بخش خبری الف؛ 15 شهریور 96
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۵
نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس گفت: به دلیل رشادت های پاسدار شهید محسن حججی در زمان اسارت و شکنجه توسط داعش، این گروه تروریستی در اوج قساوت و بی رحمی، او را پس از شهادت مثله کرده و آتش می زنند که به همین دلیل بازگشت پیکر با تاخیر مواجه شده است.

ابوالفضل ابوترابی در مصاحبه با ایمنا، با اشاره به انجام حداقل ۲بار آزمایش DNA روی پیکر شهید حججی توسط تیم اعزامی از ایران در کنار متخصصان لبنان و سوریه اظهارکرد: «بخش هایی از پیکر همچون سر، دست ها و پاها در دسترس نیست و تلاش می شود طی پیشروی های اخیر محور مقاومت، پیکر تکمیل تر شود.»

وی دیگر علت اصلی تاخیر را حصول اطمینان از تایید هویت پیکر شهید دانست و ادامه داد: «فیلم ۴۵ دقیقه ای از لحظات شکنجه، شهادت و دیگر سفاکی های داعش موجود است که در صورت صلاحدید مسئولان، رسانه ای خواهد شد.»

این نماینده مجلس با اشاره به بازگشت پیکر شهید طی اولین روزهای هفته آینده گفت: «در برنامه ریزی های اولیه، قرار است پیکر در تهران، اصفهان و نجف آباد تشییع شده و در نهایت در محل یادمان شهدای نجف آباد خاکسپاری شود.»

وی در خصوص علت تشییع در اصفهان با وجود فاصله کوتاه نسبت به نجف آباد تصریح کرد: «با توجه به پیش بینی حضور جمعیت میلیونی در مراسم تشییع، مسئولان تلاش می کنند با برگزاری مراسم مشابه در اصفهان، از بروز برخی مشکلات در مراسم نهایی تشییع و خاکسپاری جلوگیری کنند.»
 
کلمات کلیدی : شهید حججی +استقبال از شهید حججی+شهید محسن حججی+نجف‌آباد
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۵ ۱۹:۲۲:۲۴
گذاشتن برای ایام محرم بیارن (4548832) (alef-13)
 
Canada
۱۳۹۶-۰۶-۱۵ ۲۲:۲۶:۰۴
فیلم را بفرستید برای نجومی بگیرها. (4549084) (alef-13)
 
مقدم
Romania
۱۳۹۶-۰۶-۱۵ ۲۳:۵۴:۰۴
واقعا خدا داعشو نابود کنه حقش بود با اتوبوس ها میفرستادنشون هوا (4549180) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۶ ۰۰:۰۷:۴۴
خب نباید این فیلم رو پخش کنن . خونواده ش دق میکنن . جسد رو هم نباید نمایش بدن . باید فقط تشییع کنن و دفن کنن (4549205) (alef-13)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۶ ۰۰:۳۰:۲۵
لعنت برداعش و اربابانش😢😬 (4549231) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.