توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 385712
دفاع مجمع ایثارگران ايران از معصومه آباد
تاریخ انتشار : شنبه ۶ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۵۲
صبح امروز شایعه واگذاری املاک شهرداری تهران به برخی مدیران شهری و اعضای شورای شهر توسط یک سایت خبری منتشر شد. خبری که به فاصله چند دقیقه تکذیب شد.

به گزارش فردا، صبح امروز شایعه واگذاری املاک شهرداری تهران به برخی مدیران شهری و اعضای شورای شهر توسط یک سایت خبری منتشر شد. خبری که به فاصله چند دقیقه تکذیب شد.

معصومه آباد در این باره گفت: این موضوع را قویا تکذیب می‌کنم و هم از این افراد که چنین اخبار کذبی را منتشر می کنند شکایت خواهم کرد و هیچ یک از این مواردی که به بنده نسبت داده اند صحت ندارد و این ملک نه در اختیار من است و نه سند آن به نام من است.

در همین راستا مجمع ایثارگران ایران در نامه‌ای سرگشاده خطاب به سایت منتشر کننده این شایعه نوشت:

«خبر را خواندیم، خبر که نه سیلی محکمی بود بر صورتمان و اثر آن شاید ماهها و سالها از چهره مان پاک نشود. خبر که نبود خبر که بار معنایی در رسالت اطلاع رسانی دارد و این نوشته ها جز تهمتی ناجوانمردانه آن هم به ساحت خدوم ترین های چهره مانده از جنگ نبود.
گفتید از آجودانیه و خانه و معصومه آباد. گفتید تا نشان دهید لابیگری در شهرداری را برای زیر سوال بردن قالیباف. اما موضوع این نامه شهردار تهران نیست. موضوع شما هم نیستید. موضوع دردی است که بر جان ما رفته. درد ما درد اسارت دوباره زنی است که اینبار در شهر خود و به دست هموطنانش اسیر تهمت شد.

وقتی خبر را خواندیم احساس کردیم نه تنها بیت المال تاراج شده که اسطوره مان در هم شکسته. رفتیم درب اتاقش مدعی ایستادیم و دیدیم معصومه آباد آرام و بی صدا به ما نگاه می کند و سند خاين دو واحد اجودانيه را از املاك منطقه گرفته بود نشان داد وگفت :من نه بهره بردار اين واحدها هستم ونه مالك و اينها سند مظلومیت او بود.

گفتیم پس از کجا این خبر منتشر شده و گفت از همانجا که سالهاست توانسته اند با خبر سازی این انقلاب را نشانه بروند. اما این بار سکوت نمی کنیم. معصومه آباد ناموس ایران است. دست بر خط قرمز ایران زدید. یا شما باید اثبات کنید حقیقت خبر خود را و یا ما باید اثبات کنیم وفاداری خود را به زنی که عمری وفاداریش را به انقلاب نشان داد. شما می بایست مستندات خود را برای این خبر اعلام کنید. در غیر اینصورت مجمع ایثارگران ايران حق شکایت از شما را برای خود ملحوظ می دارد.»
 
کلمات کلیدی : معومه آباد+شورای شهر تهران+جمعیت ایثارگران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.