توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 305116
تراکتور مدعی قهرمانی لیگ است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۲۵
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان با اشاره به عملکرد خوب دو تیم در بازی امروز گفت: تراکتورسازی مدعی قهرمانی لیگ امسال است.

به گزارش مهر، یحیی گل محمدی بعد از پایان بازی تراکتورسازی و ذوب آهن در جمع خبرنگاران در نشست خبری اظهار داشت: بازی واقعا تماشاگر پسند و زیبا بود که هشت گل داشت و حتما همه از دیدن این بازی لذت برده اند.

وی با بیان اینکه در نیمه اول تمرکز خود را از دست دادیم و عقب افتادیم، افزود: ولی در نیمه دوم به خودمان آمدیم و البته دو گل دیگر هم از روی ضدحملات دریافت کردیم ولی چون تا آخر بازی جنگیدیم و تسلیم نشدیم توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم.

گل محمدی با اشاره به اینکه تغییراتی بعد از خوردن گل چهارم در تیمش ایجاد کرد، ادامه داد: این تغییرات ریسک بود که ریسک ما امروز جواب داد وبه جای اینکه گل های دیگری از تراکتور بخوریم باعث شدیم بازی را به مساوی بکشیم و دست خالی تبریز را ترک نکنیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در بخش دیگری از سخنان خود به اعتراض های خود به کادر داوری اشاره کرد و گفت: به نظر من بعداز اینکه بازی یک بر یک شد دو صحنه مشکوک به پنالتی اتفاق افتاد که داور می توانست برای ما پنالتی بگیرد و جریان بازی تغییر کند.

وی سپس با تاکید بر اینکه باهمه این شرایط به تراکتورسازی بابت این بازی خوب و زیبا تبریک می گویم، افزود: آنها مدعی قهرمانی این فصل هستند و بازیکنان خوبی در اختیار دارند.

گل محمدی همچنین در خصوص تعویض های تونی نیز گفت: تعویض هایی که سرمربی تراکتورسازی انجام داد بیشتر برای کنترل بازی و وقت تلف کردن بود که آنها دنبال ضدحمله بودند و خوشبختانه در مقابل تعویض های ما جواب داد و تعویض های تراکتور جواب نداد.

دیدار زیبا و پرگل تراکتورسازی و ذوب آهن با نتیجه چهار بر چهار به پایان رسید.
 
کلمات کلیدی : یحیی گل محمدی +تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.