نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 468413
آیت‌الله هاشمی و روحانی ۳۲سال پیش در قرارگاه جنگ
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۱
حسن روحانی در صفحه شخصی اینستاگرامش عکسی از خود در کنار آیت‌الله هاشمی در قرارگاه جنگ خرمشهر در سال ۱۳۶۴ منتشر کرد و در توضیح آن نوشت: آیت‌الله هاشمی (ره) فرمانده جنگ و جانشین فرمانده کل قوا، حسن روحانی معاون وی و رئیس ستاد مرکزی قرارگاه جنگ خاتم الانبیا (ص).
آیت الله هاشمی و روحانی ۳۲سال پیش در قرارگاه جنگ خرمشهر/عکس
 
کلمات کلیدی : روحانی+هاشمی رفسنجانی+قرارگاه جنچ
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۴ ۰۱:۳۰:۵۵
عجب لباسهای نویی.معلومه که همش پشت جبهه بودن (4310937) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۴ ۰۶:۲۵:۲۱
جنگ برای جانباز قطع نخاعی بود که سی ساله زمینگیر شده اخوی ..... (4311035) (alef-11)
 
بابک
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۴ ۰۷:۱۰:۵۸
...
فرمانده ی رو ی... باید فرمانده واقعی بود .فرمانده واقعی حسین فهمیده بود فرمانده واقعی آن بسیجی پاکبازی بود که شب حمله پوتینهای نو روپس داد و گفت مال بیت المال است
فرمانده جنگ آن گمنامانی هستن که نامشان گمنام است و فرزندانشان انگلیس و کانادا نیستن. فرمانده جنگ مردانی چون همت و باکری هستن نه انهایی که فقط روی کاغذ این نام رو یدک میکشن
فرمانده واقعی مجروحان شیمیایی و قطع نخاع هستن که حتی حقوق حقه شان رو هم نمی گیرن
آری اگر روزی این شرایط رو د ر خودت یافتی بدان فرمانده واقعی هستی و گرنه لباس بسیجی پوشیدن از هر کسی بر می آید (4311085) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۲-۱۴ ۰۹:۰۶:۳۷
ای بابا یه شعر هست میگه 70 سال عبادت یکشب به باد میره پول و قدرت بد چیزیه مگه صحابه پیغمبر نبریل به خوارج نشدن؟ تبلیغاتت تابلو (4311209) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.