توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 498816
ادعای ستاره پرتغالی رئال مادرید/در انگلیس راحت بودم و می‌خواهم به آنجا برگردم!
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۰
تسنیم نوشت:بر اساس گزارش یک رسانه اسپانیایی، مهاجم پیشین منچستریونایتد گفته است می‌خواهد به انگلیس بازگردد.

کریستیانو رونالدو که دوشنبه هفته پیش به اتهام تخلف مالیاتی به همراه وکیل خود و یکی از مدیران باشگاه رئال مادرید در دادگاه منطقه پوسوئلو آلارکن واقع در شهر مادرید حضور پیدا کرد تا نسبت به اتهامات وارده ادای توضیحات کند، در این جلسه با قاضی دادگاه بحث و جدلی کرد.

او در آن جلسه به قاضی گفت:« اگر نامم رونالدو نبود الان اینجا در دادگاه حضور نداشتم» قاضی پرونده هم در پاسخ به کریس اظهار داشت: «نه، اشتباه نکنید، بسیاری از افراد عادی دیگر هم مانند شما روی همین صندلی نشسته‌اند. شما به این دلیل متهم و مورد بازجویی واقع شده‌اید که بر اساس یک سری مدارک و مستندات که تخلف مالیاتی‌تان را نشان می‌دهد، از شما شکایت شده است و وظیفه قضاوت درباره این اتهامات بر عهده دادگاه است» رونالدو اما همچنان روی موضع خود پافشاری کرد و گفت: «نه، نه. من اینجا هستم چون کریستیانو رونالدو هستم»

اکنون شبکه رادیویی «کادنا سِر» اسپانیا مکالمات جدیدی بین رونالدو و قاضی پرونده را فاش کرده است. بر اساس این گزارش بهترین بازیکن جهان در سال 2016 روبه‌روی قاضی ایستاده و به او گفته است: «در انگلیس هرگز چنین مشکلاتی نداشتم، به همین خاطر می‌خواهم به آنجا بازگردم»

وی در ادامه داد: «من همیشه مالیاتم را پرداخته‌ام، چه در انگلیس و چه در اسپانیا. همیشه مالیاتم را پرداخت کرده‌ام. همان‌طور که شما می‌دانید من نمی‌توانم چیزی را پنهان کنم که اگر چنین کاری کنم، کار احمقانه و مضحکی است. همه چیز درباره من مشخص است و لازم نیست کاری کنید و تنها لازم است اسم من را در گوگل جستجو کنید و همه چیز در مورد کریستیانو رونالدو برای‌تان می‌آید. برای مثال مجله «فوربس» تمامی درآمدهای مرا منتشر کرده است»

رونالدو در ادامه رو به قاضی گفت: «در سال 2014 همه مالیاتم را پرداخت کردم. واقعاً این اتهاماتی که مطرح شده را درک نمی‌کنم. وقتی 6 ساله بودم به مدرسه رفتم و تنها چیزی که می‌دانم این است که چطور فوتبال را خوب بازی کنم. وقتی مشاورانم به من می‌گویند که "کریس، همه چیز خوب است"، به آنها ایمان دارم»

فوق‌ستاره رئال مادرید در بخش پایانی صحبت‌هایش از ژرژ مندز، مدیر برنامه‌هایش دفاع کرد و اظهار داشت: «من مالیاتم را پرداخت کرده‌ام و صادقانه می‌گویم که همیشه مالیاتم را پرداخت کرده‌ام. به مشاورانم و مدیر برنامه‌هایم هم اعتماد دارم. آنها بهترین هستند. من به آنها دستمزد خوبی می‌دهم و آنها نیز کارها را به خوبی انجام می‌دهند و کارها را به عهده آنها می‌سپارم»

چندی پیش بود که دادستانی شهر مادرید از کریستیانو رونالدو به اتهام چهار فقره کلاهبرداری برای نپرداختن مالیات بر برآمدش به دادگاه منطقه پوسوئلو آلارکن شکایت کرد. بهترین بازیکن جهان در سال 2016 متهم به این است که در فاصله سال‌های 2011 تا 2014 مرتکب اقداماتی برای فرار از پرداخت رقمی معادل 17 میلیون و 768 هزار و 897 یورو از مالیات درآمدهایش از محل قراردادهای تبلیغاتی‌ شده است.
 
کلمات کلیدی : کریستیانو رونالدو+رئال مادرید
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.