نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 381112
مستر کارت به ایران آمد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۱
وزیر ارتباطات گفت: شرکت پست در چارچوب قوانین تجارت بین‌الملل قراردادی را با یکی از شرکت های خارجی برای استفاده از کارت اعتباری با عنوان ویژن کارت ایرانیان در ایران منعقد کرده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ محمود واعظی در حاشیه افتتاح طرح هاى پستى افزود: پست، مخابرات و شرکت زیرساخت از جمله شرکتهای داخلی بوده‌اند که توانستند از فضای به وجود آمده پس از برجام استفاده کنند و قراردادهایی را در حوزه بین‌الملل به امضا مستر کارت به ایران آمد برسانند.

وی گفت: بر این اساس شرکت پست با انعقاد قراردادی توانست موضوع توزیع کارت اعتباری بین‌الملل را با شرکت ویژن کارت ایرانیان با سقف اعتباری ۱۰ هزار دلار روزانه داشته باشد.
واعظی با اشاره اینکه این کارت اعتباری با هر ارزی قابل تبدیل است گفت: با استفاده از کارتهای اعتباری بین‌الملل مشکلات مردم برای سفرهای خارجی و پرداختهای بین‌المللی تا حدی حل خواهد شد .

مدیر عامل شرکت ملی پست نیز گفت: حدود یک سالی می‌شود روی بحث کارتهای اعتباری بین‌الملل کار می‌کنیم و بحث اساسی ما برای تجارت الکترونیکی است.

مهری افزود: اعتبار این کارتها که شامل طرح های طلایی، نقره‌ای و برنزی است نهایتا ۱۰ هزار دلار روزانه می‌شود که مردم می‌توانند برای خریدهای خارجی به راحتی از آن استفاده کنند.
مدیر عامل پست گفت: امروز در دو واحد پستی این خدمت را خواهیم داشت و در هفته دولت نیز در ۱۵۰ شهر این خدمت ارائه خواهد شد .

وى افزود: ظرف دو ماه آینده صفحه انگلیسى سایت تجارت الکترونیکی پست را بر مبنای دو زبان طراحی خواهیم کرد و از این طریق تجارت الکترونیکى نیز در کشور توسعه مى یابد .
 
کلمات کلیدی : محمود واعظی+مسترکارت
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۲۴ ۰۹:۵۷:۱۱
خب کدوم واحد های پستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا تا ی طرح به مرحله اجرای کامل گذاشته نشده خبر می دهید؟؟؟ (3883432) (alef-11)
 
بهزاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۲۴ ۱۰:۰۸:۵۴
این دوتا شعبه کدوم شعبات پست هستن ؟؟؟ (3883464) (alef-11)
 
France
۱۳۹۵-۰۵-۲۴ ۱۶:۲۵:۵۵
این مسترکاردها مثل کارت هدیه میمونن و یک طرفه و فقط قابل استفاده درخارج از ایران. قبلا هم تو ایران بوده و الان هم هست. وقتی مسترکارد تو ایران فعال میشه که بشه ازش در عابر بانکها استفاده کرد. بنابراین خیلی ذوق زده نشین. (3884397) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.