توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 491219
اعتراض به واگذاری سوله‌های شهرداری تهران
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۴
روز گذشته شهردار تهران یکی از بحث‌های انتقادبرانگیز در شهرداری تهران را تکذیب کرد. واگذاری سوله‌های مدیریت بحران شهرداری تهران به برخی افراد و نهاد‌های خاص موضوعی بود که طی ماه‌های اخیر مورد انتقاد قرار گرفته بود. با این حال محمدباقر قالیباف در این باره دیروز  به واگذاری سوله‌های مدیریت بحران واکنش نشان داد و گفت: هیچ سوله بحرانی تغییر کاربری نداده است.

خبرآنلاین: بر همین اساس امرو رحمت اله حافظی در تذکر پیش از دستور جلسه علنی امروز شورای شهر تهران با اشاره به مصوبه ای در تاریخ 11 اردیبهشت ماه سال 95 اظهار کرد: بر اساس این مصوبه، شهرداری تهران ملزم شد تا تمامی پایگاه های پشتیبانی مدیریت بحران مناطق 22گانه را در اختیار سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران قرار دهد. با استناد به این مصوبه در 4 بهمن 95 از شهرداری تهران خواسته شد درباره اینکه چرا تعدادی از سوله های بحران در اشغال حوزه های خارج از سازمان پیشگیری و مدیریت بحران است توضیح دهد.

وی ادامه داد: یک ماه بعد شهرداری تهران مکاتبه ای را ارسال کرده مبنی بر این که "کلیه قسمت های سوله های بحران تحویل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شده است" اما در عمل می بینیم که اینگونه نیست، البته بخشی از این سوله ها در اختیار ورزش بانوان قرار گرفته که فعلا مورد نظر ما نیست.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران همچنین تصریح کرد: در حال حاضر در منطقه 2 روی سوله مدیریت بحران آسیاب کهک، تابلوی پایگاه مدیریت بحران معاونت فنی و عمران نصب شده اما در عمل در اختیار مرکز ژئوتکنیک قرار گرفته، یکی دیگر از سوله های این منطقه در اختیار دانشگاه علمی کاربردی شهرداری و سوله دیگر در اختیار برنامه خنداونه است.

وی ادامه داد: در منطقه 22 سوله حضرت ابوالفضل (ع) در اختیار معاونت اجتماعی شهرداری قرار گرفته، سوله بحران منطقه 4 نیز به بخش خصوصی واگذار شده و به شهربازی تبدیل شده است، در سوله بحران منطقه 13 (دو کوهه) تجهیزات و دکور صدا و سیما مستقر است، سوله بحران جنب ترمینال جنوب نیز به بخش خصوصی واگذار و به باشگاه بدنسازی تبدیل شده است.
 
حافظی اعلام کرد: شهرداری در این باره توضیحات لازم را ارائه دهد.
۱۳۹۶/۰۱/۱۶ ۱۰:۰۴
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۵ ۱۵:۳۱
 
۱۳۹۵/۱۱/۱۷ ۱۴:۲۱
 
۱۳۹۵/۰۸/۲۶ ۰۸:۰۸
 
۱۳۹۵/۰۸/۰۷ ۰۰:۰۰
 
۱۳۹۵/۰۸/۰۴ ۰۹:۰۴
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۶ ۰۰:۴۲
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۲ ۲۰:۰۲
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۲ ۱۹:۰۹
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۲ ۱۵:۴۶
 
 
کلمات کلیدی : سوله‌، شهرداری تهران، حافظی، قالیباف
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.