نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 436418
آتش‌سوزی در خوابگاه دانشجویی دانشگاه تهران
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۵
ایسنا نوشت: معاون دانشجویی دانشگاه تهران با اشاره به وقوع آتش سوزی در یکی از خوابگاه‌های این دانشگاه واقع در خیابان 16 آذر گفت: این آتش سوزی جزئی بوده و هیچ خسارت مالی و جانی به همراه نداشت.

حسن به نژاد با اعلام این مطلب در تشریح جزییات این حادثه، اظهار کرد: این اتفاق اول صبح امروز در طبقه زیر زمین خوابگاه‌ واقع در خیابان 16 آذر دانشگاه تهران اتفاق افتاد که خوشبختانه آتش سوزی بسیار مختصر بود و از سوی آتش نشانی به سرعت مهار شد.

معاون دانشجویی دانشگاه تهران تصریح کرد: بر اساس بررسی‌های اولیه "اتصال برق"، علت اصلی آتش سوزی خوابگاه واقع در 16 آذر دانشگاه تهران اعلام شد که البته علت نهایی این حادثه توسط آتش نشانی در دست بررسی است.

به گزارش ایسنا؛ صبح امروز سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران اعلام کرد که ساعت ۶:۱۸ امروز یک ساختمان پنج طبقه که خوابگاه دانشجویی بود در خیابان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر دچار حریق شد که خوشبختانه آتش سوزی بدون مصدومیت دانشجویان مهار شد.
 
کلمات کلیدی : آتش‌سوزی + خوابگاه دانشجویی + دانشگاه تهران
 
دانشجو ساکن
Romania
۱۳۹۵-۱۰-۲۹ ۱۱:۵۷:۱۴
ما خودمون ساکن این خوابگاه هستیم. این خوابگاه متاهلین و مربوط به دانشجویان غیرایرانی میباشد. از مدتها قبل سیستم برقش مشکل داشته و ما بارها گزارش داده بودیم اما بعلت بی کفایتی ....دانشگاه تهران، عدم تفویض اختیار به زیردستان و ندادن قدرت اجرایی به آنها این حادثه روی داده است. اگر ما در این حادثه قابل پیشگیری که در صبح زود امروز که همه ساکنین در خواب بودند دچار خفگی ناشی از دود میشدیم و جان خودمان را از دست می دادیم چه کسی پاسخگو بود؟ (4123457) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.