نظر منتشر شده
۱۱۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 260567
بخشنامه جهانگیری برای افزایش حقوق برخی کارمندان
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۱۱
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از بخشنامه دولت مبنی بر پرداخت فوق‌العاده شغل به ستاد دستگاه‌های دولتی و وزارتخانه‌ها این اقدام را خلاف قانون خدمات کشوری و دخل و تصرف در بیت‌المال خواند.

جبار کوچکی‌نژاد در گفتگو با مهر با اشاره به بخشنامه دولت برای افزایش ۲۵ تا ۳۵ درصدی فوق‌العاده شغل کارمندان ستادی وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی گفت: دولت هر ساله در قانون بودجه سالانه درصد حقوق کارمندان را اعلام می کند، بر همین اساس امسال نیز افزایش حقوق کارمندان ۱۴ درصد در نظر گرفته شد. این در حالی است که قانون خدمات کشوری می گوید باید به نرخ تورم، حقوق کارمندان افزایش یابد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: طبق قانون خدمات کشوری پرداخت هرگونه وجه خارج از چارچوب این قانون ممنوع و دخل و تصرف در بیت‌المال است.

عضو کمیسیون آموزش تصریح کرد: در این فصل از سال بخشنامه دولت در اختصاص ۳۵ درصدی فوق‌العاده شغل به دستگاه‌های ستادی وزارتخانه‌ها امری غیرمعمول است. این در حالی است که دستگاه‌‌های ستادی در پایتخت یا برخی مراکز استان‌ها مستقر است و دستگاه‌های صف در روستاها و شهرهای کوچک مستقر هستند، کارمندان پایتخت یا مراکز استان‌ها درآمد بیشتری داشته و پاداش و اضافه‌کار دریافت می کنند که کارمندان روستاها و شهرهای کوچک از آن محروم هستند.

وی با انتقاد از عدم پرداخت فوق‌العاده شغل به فرهنگیان گفت: ستاد آموزش و پرورش در پایتخت مستقر است و کاری انجام نمی دهد، معلمان جزء ستاد نیستند و بار اصلی کار آموزش و پرورش روی دوش آنها است.

کوچکی‌نژاد ادامه داد: در شرایط سخت اقتصادی که دولت بارها اعلام کرده پولی برای افزایش حقوق فرهنگیان و یا معوقات آنان ندارد، پرداخت فوق‌العاده شغل به ستادها چیزی جز باندبازی و گروه‌بازی نیست. نماینده مردم رشت اضافه کرد: ستادهای وزارتخانه‌ها به دولت نزدیک هستند و در پایتخت مستقرند، این تبعیض آشکاری است و مجلس نباید اجازه دهد.

در جلسه نوبت عصر مجلس شورای اسلامی، بندی در خصوص افزایش عوارض آب بررسی می شد که قاضی‌پور درخواست حذف آن را مطرح کرد. وی با این استدلال که از مردم پول می گیرید و به برخی کارمندان نورچشمتان فوق‌العاده شغل می‌دهید، از این عملکرد دولت انتقاد کرد. در ادامه نیز جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت در موافقت با سخنان قاضی پور از تخلف دولت خبر داد و این اقدام را خلاف قانون دانست.

در ادامه نماینده دولت در مجلس، از اظهارات کوچکی‌نژاد و قاضی‌پور انتقاد کرد و این بخشنامه را جزء اختیارات دولت خواند.
 
كارمند
۱۳۹۳-۱۱-۲۹ ۱۲:۳۱:۳۲
مگر در سالهاي كه تورم بيش از 50% بود افزايش حقوق كارمندان بيش از 50% شد! چرا آن موقع صدي اين آقا درنيامد. در ضمن حتي با اين افزايش ها نيز اكثر كارمندان و خانواده هاي آنان از حداقل رفاه زندگي بهره مند نيستند.! (2689674) (alef-10)
 
کارمند قراردادی
۱۳۹۴-۰۱-۱۵ ۱۵:۰۸:۰۵
یا به همه کارمندان باید تعلق بگیرد یا به هیچکس (2788502) (alef-10)
 
۱۳۹۴-۰۵-۰۷ ۰۹:۲۸:۵۹
مگه کارمند قراردادی حق زندگی دارد که حق افزایش بهش تعلق بگیرد (3077626) (alef-3)
 
رضا
۱۳۹۴-۱۲-۰۲ ۱۰:۱۱:۱۴
سلام طبق قانون اساسی باید همه ازحقوق مساوی بهره مندشوند لذا از دولت تدبیر امید انتظارهست باتدبیرورعایت اصول قانون اساسی که خودرامدافع عموم میداند بحث 35 درصدراشامل همه کارکنان اعم از قراردادی وپیمانی ورسمی وغیره تسری دهد درغیراینصورت مشمول الذمه باقی خواهدماند (3556633) (alef-11)
 
۱۳۹۳-۱۱-۲۹ ۱۲:۳۳:۲۵
ما به این دولت امیدی نداریم. ان شاءالله در انتخابات آینده از شرمندگیشان درخواهیم آمد. (2689683) (alef-10)
 
۱۳۹۴-۰۱-۱۶ ۲۳:۲۷:۱۷
حتما تلافی کن البته اگه چیزی به اسم دولت ایرانی پرزيدنت روحانی گذاشته باشه (2794025) (alef-10)
 
کارمند دانشگاه علوم پزشکی ایران
۱۳۹۳-۱۱-۲۹ ۱۲:۴۸:۲۸
هنوز که ما چیزی دریافت نکرده ایم که ایشان اعتراض کرده اند.

چطور وقتی با نظر وزیر بهداشت درآمد پزشکان حداقل سه برابر شد و از بودجه بیت المال پرداخت شد کسی صدایش در نیامد؟!

من الان با 20 سال سابقه و با مدرک کارشناسی ارشد 1 و نیم میلیون حقوق می گیرم. جناب نماینده محترم چقدر درآمد دارند؟ تحصیلات شان چقدر است؟

ضمنا آیا واقعا نرخ تورم 17 درصد است؟ همین امسال میزان افزایش نرخ سوخت، نان، کرایه اتوبوس و ... را ببینید بعد قضاوت کنید.

همه کارمندان چه در شهر چه در روستا، چه هیات علمی چه غیر هیات علمی، چه ستادی و چه غیر ستادی، چه درمانی و چه اداری همه آدمند و باید مطابق با مدرک و تحصیلات و سوابق شان حقوق دریافت کنند نه اینکه یک پزشک هیات علمی 70 میلیون در ماه بگیرد و یک کارمند با مدرک کارشناسی ارشد با 20 سال سابقه 1 و نیم میلیون. یک کارگر با مدرک دیپلم هم بگیرد 1 میلیون و دویست هزار تومن. آخر این چه تناسبی است؟!

الف تورو خدا منتشر کن تا اذهان عمومی از واقعیات خبردار شوند. (2689727) (alef-10)
 
رضا
۱۳۹۳-۱۲-۰۳ ۰۹:۴۹:۴۹
با سلام
عدالت باید برای همه کارمندان باشد نه فقط ستادیها اصل کاررا کارمندان عملیاتی درشرایط سخت انجام میدهند (2697074) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۰۵ ۰۹:۲۲:۴۱
انجام اینکارنهایت بی عدالتی است (2702874) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۱-۲۹ ۱۲:۵۶:۰۷
درود بر دولت تدبیر و امید که همه تدابیر و امید رابربادداد. (2689752) (alef-10)
 
سهراب
۱۳۹۳-۱۱-۲۹ ۱۳:۳۳:۳۴
به چه دلیل باید افرادی که در ستاد هستش با افزایش 35 درصدی حقوقشان موافقت بشه ما که در بیرون ستاد کار میکنیم ادم نیستیم یا انها از مابهتران هستن در بیمارستانها پرستاران با انواع واقسام بیماری ها دست پنجه نرم میکنند وهرروز خبر مرگ همکاری در اثر بیمارهای واگیری منتشر میشه کسی هم حتی بخودش زحمت یک خسته نباشید هم نمیده اقای وزیر هم هرروز به فکر همکاران پزشگش هستش انوقت افرادی که در ستادها هستن ساعت 10 میان وساعت 11 کارت میزنند وبه دنبال شغل دوم خودشان میروند وبود ونبودشان هم برای این مملکت فرقی نمیکنه باید 35 درصد حقوق بگیرد اما ما با این همه مشکلات باید 14 درصد که انهم همش میره بجای مالیات بیمه وهزار بند تبصره که دولت امسال برای کسر کردن فیشهایمان در نظر گرفته این چه عدالتیه خدا میداند این مردم یواش یواش دارند از خیلی ادمها قطع امید میکنند با این رفتارها ستادهارا قوی میکنند تا کارمندان بیرون ستاد اگر شکایت به حقی هم داشتند در رفت امدهای اداره بلای به سرشان بیاد که از خیرش بگذرند مانند همان شکایت سال گذشته که دیوان با افزایش 35 در صدی کارمندان موافقط کرد ودولت را ملزم به پرداخت ان کرد ولی کارمندان ستاد چنان ما کارمندان را به فردا حواله دادند که همه چیز را فراموش کردن به اقایون ستادی بگم که خدا هر گز از گناهانشان نمی گذرد که بخاطر دستورات وزارت خانه ها کارمندان را اینگونه اذیت میکنند این چندر غازی هم که به شما اضافه شده ارزش نفرین همکارانتان را ندارد (2689846) (alef-10)
 
نازنين
۱۳۹۳-۱۲-۰۵ ۱۱:۲۲:۲۱
من توي ستاد هستم افزايش حقوقي هم براي ما اعمال نشده، اما كي گفته كارمندان ستاد 10 كارتشونو مي زنند و 11 مي رند. من الان از ساعت 8 صبح ميام تا ساعت 7 شب، ساعت نهارم وقت نميكنم از پشت ميزم بلند شم . بايد خجالت بكشي كه هرچي مكي خواهي به دروغ مي نويسي واقعا برات متاسفم (2703151) (alef-10)
 
۱۳۹۴-۰۳-۲۵ ۱۴:۲۴:۵۴
40 ميليون نفرزير خط فقرند شما با هم دعوا كنيد براتون متاسفم . (2967166) (alef-11)
 
فرهنگ
۱۳۹۳-۱۱-۲۹ ۱۳:۴۰:۴۶
در ادار ات از جمله آموزش وپرورش با توجه به ساعت کاری بیشتر از مدارس وموارد دیگر مبلغی به عنوان اضافه کاری پرداخت می شود که البته با تاخیر های بعضا چند ماهه!!پیشنهاد می شود به جای پرداخت اضافه کاری که ریتم مشخص وثابتی هم ندارد ،این مبلغ به عنوان فوق العاده کارشناسی یا هر عنوان دیگر وبا حقوق به این کارمندان پرداخت شود .بار اضافی وپرداخت خارج ار عرف هم محسوب نمی شود . (2689870) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۱۱-۲۹ ۲۳:۴۶:۱۵
يك ريال اضافه كاري هم نبايد به كارمندان ادارات اموزش وپرورش پرداخت كرد به اين دليل كه اصلا كار اضافه اي انجام نميشود . طبق قانون موظف معلمان 24 ساعت در هفته است و موظف كارمندان ادارات و نيرو هاي ستادي 44 ساعت است . كه البته اگر بيش از 44 ساعت كار كنيد كه هرگز چنين نيست ميتوانيد اضافه كار دريافت كنيد . من نميدانم شما كارمندان ادارات اموزش و پرورش چه اضافه كاري اي انجام ميدهيد كه طلب كار هستيد (2690930) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۱۲-۰۱ ۰۹:۵۹:۵۱
اکثر کارمندان اداری آموزش وپرورش معلمانی هستند که با بخشنامه ۲۳۰ سالهای گذشته در اداره مشغولند موظفی اینها ۲۴ ساعت است که به جای آن ۴۴ ساعت در هفته کار می کنند تعطیلات تابستانی وعید نوروز را ندارند آیا عادلانه است که با معلمان یکسان حقوق ومزایا داشته باشند (2692743) (alef-3)
 
دبیر
۱۳۹۳-۱۲-۰۳ ۱۸:۳۱:۱۱
مسلم است که معلمین باید بیشتر حقوق بکیرند چون کارمندان بخش اداری به دلیل عدم بازدهی از کار اموزشی به ستاد فرستاده شده اند وگرنه نیاز به این همه نیرو نیست (2699015) (alef-10)
 
کارمند
۱۳۹۳-۱۲-۰۳ ۰۶:۴۱:۰۴
آقای محترم معلمی که ساعات کارش ۲۴ ساعت می باشد سرش درد می کند که بدون دریافت هیچ مبلغ اضافی ساعات کاری خود را تا ۴۴ ساعت افزایش دهد ? یا این که به ازای این افزایش ساعت باید مبلغی اضافه بگیرد ؟ کارمند اداری که نه تعطیلات تابستانی دارد و نه اضافه کار درست و حسابی به چه امید و انگیزه ای باید در ادارات کار کند؟ امیدوارم کارمند اداره بشوید تا این مطلب را بیشتر درک کنید. (2696825) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۱۲-۰۵ ۱۹:۲۸:۰۷
اگر توانایی داری ول کن بر سر کلاس (2704211) (alef-10)
 
رضا
۱۳۹۳-۱۲-۰۳ ۰۹:۴۳:۲۶
همه کارمندان آموزش و پرورش معلم هستند که ساعات موظفی شان 24ساعت در هفته است و لی در اداره 44 ساعت کار می کنند که عملا 80 ساعت اضافه کار در ماه می شود . البته اضافه کاری هم که می دهند به این میزان نیست. (2697066) (alef-10)
 
حبیب
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۵ ۰۹:۴۶:۵۹
اضافه کار کجا بوده شما معلما بهتر یکم به فکر آموزش بچه ها باشید که دیپلم هامون روزنامه نمی تونن بخونن سالی شش ماه هم که تعطیلید همشم می نالید حقوق ما کم ، اخه چکار میکنید خدارحمت کنه معلمای قدیمی رو هر چی الان داریم از اوناست . (4229630) (alef-13)
 
رحمانی
۱۳۹۳-۱۲-۰۳ ۱۰:۱۲:۵۲
نخیر آقا مثل اینکه شما اصلا تو باغ نیستید. کارمندانی که 44 ساعت در هفته موظفی هستند، خودبخود برای آنها ماهانه 120 ساعت اضافه کار رد می کنند. چه کار کنند و چه کار نکنند. چه کارمند بانک یا فرمانداری ها یا شهرداری ها یا وزارت راه و یا وزارت بهداشت و یا دادگستری و ... ضمنا آخر سال هم پاداش های مخصوص خودشان را دارند. ولی کارمندان آموزش و پرورش هیچی ندارند و فقط یه حقوق ماهانه. (2697134) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۰۵ ۰۰:۳۶:۵۵
فدات شم این 120 ساعت اضافه رو کی میده؟ هر هفته 20 ساعت بیشتر از معلم عزیز کار میکنم و180هزار تومان هر از گاهی اضافه کاری میدهند. معلم محترم یک ماه فول تایم گفته 1میلیون و 200 بهش اضافی دادند.البته نوش جونش. ولی باید بدونید کادر اداری هم خانواده داره (2702472) (alef-13)
 
یک معلم 22سال با سابقه
۱۳۹۳-۱۲-۰۵ ۲۲:۲۸:۵۷
دوست عزیز معلومه نه معلمی ونه فرهنگی شاید در حد خدماتی چون اگر می دانید به ضررت است چرا در اداره کار می کنید و شغل انبیا را رها کرده ای هر ساعت کار معلم ارزش یک هفته کار در اداره محترم آموزش و پرورش و ادارات دیگر دارد . معمولا بی سوادها اداره می روند حقشان هم یک ساعت اضافه کار نیست . (2704523) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۰۸ ۲۰:۱۷:۰۳
تفکر و مطالعه برای پیدا کردن راهی جهت تربیت فرزندان بی تربیت شما بیش از 44 ساعتدر هفته انرژی و وقت میگیرد (2709900) (alef-10)
 
یک معلم
۱۳۹۳-۱۲-۱۷ ۱۸:۱۷:۳۷
با سلام
دوستان قضاوت اغلب ما کارمندان بر مبنای زنجیرهای اقتصادی است که به پایمان پیچیده اند. مشکلات از جایی دیگر است آن وقت ما اعصاب خود را برای پاسخ به انتقادات همدیگر خورد می کنیم. لطفا کمی منصف باشیم. در هیچ کجای دنیای آکادمیک امروز ساعت کاری تنها ملاک پرداخت حقوق نیست. آموزگاری که فرزندان شما را که حتی خودتان نیز حوصله ارتباط با آنها را در اکثر اوقات شبانه روز ندارید با تمام وجود و نهایت عشق می پروراند ان گاه شما با این تفکرات پاسخ می دهید؟ مگر می شود کسی به ذهن آشفته آموزش و تربیت کند؟ معلم نه اضافه کار دارد نه بن نه حق مسکن نه پاداش نه منزل سازمانی نه زمین واگذاری سازمانی و نه وام بلند مدت کم بهره! ضمن اینکه جفا به معلم جفای به فرزندان خودتان است! بیایید بیدار شویم. همه ما دردمان یکی است ابتدا باید به خط فقر برسیم سپس بر سر حق و حقوق شایستگی حرف بزنیم.
منصفانه قضاوت کنیم (2730011) (alef-10)
 
ستاد
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۲۱:۵۳:۲۴
سلام به دوستی که فکر می کند در کادر ستادی اداره آموزش و پرورش کاری اضافی صورت نمی گیرد
باید خدمتتوت عرض کنم در دولت قبلی طرحی که وزیر قبلی آقای حاجی بابایی ناشیانه پیاده کرد امد خیلی از پست های اداری را حذف و کادر ستادی را اکثراً چند شغله (چند پسته کرد ) خیلی ها که تن به کار نمی دادند از ستاد رفتند و الان هم که هست خیلی ها میخوان برند و لی موافقت نمی شود به دلایل خیلی زیاد (24 ساعت در مقابل 44 ساعت - حقوق بیشتر مدیر و معاون - کادر اداری مدارس بیشتر ار معاون و مدیر یک منطقه که در کادر ستادی است - تعطیلی 3 ماهه در مدارس - تعطیلی ایام عید - راحتی -و نداشتن مسئولیت اجرایی - تبعیض در پرداخت اضافه کاری - تاخیرات در پرداخت اضافه کاری و ....) به نظر من باید تمام کارکنان دولت باید از حقوق و مزایای یکسانی برخوردار باشند و قانون خدمات کشوری برای همه اجرا شود -البته چون اداره آموزش و پرورش کاملاً وابسته به منابع مالی دولت است و هیچ درامدی مثل دیگر سازمانها ندارد نمی تواند خارج از حقوق پرداخت نماید -چرا فکر میشه فرهنگیان دوست دارند بیشتر بگیرند من فکر می کنم اگه هست برای همه و اگر نیست باز هم برای همه (هم اضافه کاری - پاداش های آخر سال - پست های مدیریتی -و دیگر امتیازات ) حرف و حدیث در این باره زیاد است ..... (2774808) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۷-۲۱ ۰۸:۱۱:۳۲
حرف دل ما رو زدی مرسی....من کارمند دانشگاهم 8 میام ساعت 15 میرم تازه تابستونا هم سر کاریم عید هم فقط 5 روز تعطیلیم ........... این معلم ها همه اینارو دارن بازم ناراحتند (3257208) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۳-۱۱-۲۹ ۱۳:۵۱:۲۶
شماها فقط بلدین بگیرین - تو دادن حق ، درمونده و عاجزید من با 23 سال سابقه هنوز 1200 حقوقمه اونوقت هم رده های من تو سایر ادارات بالای 1800 میگیرن چرا یبار نشده این نماینده های عدالت جو از این جور بی عدالتی هم حرفی بزنن . امان از ریا کاری بعضیا (2689901) (alef-10)
 
كارمند
۱۳۹۳-۱۱-۲۹ ۱۴:۲۰:۴۶
به اين آقا بفرمائيد اگه راست ميگه فيش حقوقيش روبزاره تا تفاوت ها مشخص بشه
اين بخشنامه طبق ماده 68 قانون خدمات هست كه سالها پيش بايد اجرايي ميشد
شنيدي ميگن از اون سر بوم افتاده حكايت اين نماينده است (2689956) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۱۱-۲۹ ۱۵:۴۹:۵۶
اره راست میگن جزء اختیارات دولت هست اخه هر دولتی باید یک جوری بیت المال رو بالا بکشه بقیه مردم که حقی ندارن فقط کارمندا تو این کشور دیده میشن البته من بخیل نیستم ولی همه دارن کار میکنن یک کارگر مثل..... کار میکنه ماهی 500هزار تومن یک کارمند اس بازی میکنه واسه همکارا جوک میگه دیر میاد وزود در میره حقوق میگیره ماهی یک ونیم میلیون توش خیلی انصاف هست (2690181) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۱۱-۲۹ ۱۵:۵۶:۲۴
بنده شش سال است باز نشسته شده ام یک جانباز هستم و مدرک دانشگاهی ام لیسانس مهندسی و ضمنا در این کشور تمام دوران خدمتی یعنی سی سال بلی سی سال مدیر اجرایی بوده ام که پانزده سال ان مدیر کل و رئیس سازمان یکی از استانها بوده ام علیرغم تمامی دوران مدیریتی که شش سال است باز نشسته شده ام کمتر از دو میلیون تومان در ماه در امد دارم و این در شرایطی است که خواهر زاده ام یک متخصص بوده در روز چهار میلیون تومان در امد دارد و بنابر این بنده با سی سال مدیریت و جانباز بودن ارزش کاری ام در جمهوری اسلامی برابر است با در امد نصف روز یک متخصص عدالت را دنیا از ما باید یاد بگیرد حالا دولت که هر سال ضریب حقوق کار کنان رایکسان افزایش میدهد در عرض این شش سال اخیر دو بار فوق العاده شغل کار کنان را 20 تا 30 در صد افزایش و باز نشستگان را محروم کرده است و همین الان هم برای کار کنان وزارتاخانه ای که کار کرده ام فوق العاده شغل 30 تا 35 در صداحکام افزایش میدهند و باز هم باز نشستگان محروم شده اند و گویا خانم عطاران که قبلا رئیس ساز مان باز نشستگی کشوری بودند و دوازده میلیون تومان در ماه حقوق می گرفتند ان حقوق حق سکوت بود که فقط تعریف و تمجید از دولت عدالت محور بکند و رئیس فعلی اقای اسلامیان فعلا در حال جابجا کردن نیروهاست و کاری هم ندارد گویا مزه دوازده میلیون تومانی حقوق برای او هم خوش امده است و از دفاع از این قشر ذلیل و ماتم زده باز نشسته خبری نیست ظلمی که دولت و نمایندگان به این موهای سفید باز نشسته کرده که بی پناه است و کسی هم مدافع نیست چه شرمندگی بالا تر از این برای دولت و نمایندگان که باید شرم و حیا کنند باز نشستگان غم و درد و رنجشان به کی باید بگویند تا در این هیاهوی تبلیغات به گوش ان ها برسد تا کی تا کی فریب و دروغ .... باید گفت با این ترفند دولت کار مندان 50 در صد افزایش و باز نشستگان فقط 14 یا 17 صد شرمتان باد نمایندگان و دولت دروغ می گویند که بفکر باز نشستگان هستند باز نشسته عقلش خوب کار می کند و می بیند چه خبر است و اتفاقی می افتد و تبلیغات و تبلیغات و تبلیغات دولت و نمایندگان ارزش ندارد (2690198) (alef-10)
 
علوي
۱۳۹۳-۱۱-۲۹ ۱۶:۱۴:۴۷
علت اينكه فقط كارمندان واقع در ستاد وزارتخانه ها مشمول أين مصوبه ميشوند جيست ؟
كارمندان دولت فقط ستادي ها مي باشند ؟؟؟ (2690240) (alef-3)
 
پاشایی
۱۳۹۴-۱۲-۰۱ ۱۱:۵۱:۰۶
با سلام از دولت تدبیر و امید بیش از این انتظار میرفت !!!!اینکه به فکر افراد کلیدی باشید خیلی خوبه....اما پشتوانه ی همه ی آسایش فکری دولت مردان این پائینیا و کارمندای دولتن ....نمیبینم از عدالت اجتماعی و نظام هماهنگ پرداختها خبری باشه ....از صحبتهای دیروز و پیشرفت امروز خبری نیست غیر دلسردی و فاصله ی طبقاتی جامعه !بهتر میبود قبل از هر کاری یه نظر به قوانین قبلی و ی اعتراف به اشتباهات مدیریتی و ی تصمیم درست برای عموم و ضعیفترین قشر های جامعه بکنیم ..کما بیش فرهنگیان عزیز و دولتمردان و مشاغل حاکمیتی میتونن از پس زندگیشون بر بیایند و به موقع احقاق حق شدن حال نوبت کارمندان و کارشناسان دون پایس لطفا احقاق حق بفرمائید! (3554858) (alef-11)
 
۱۳۹۳-۱۱-۲۹ ۱۶:۴۱:۰۰
چرا دولت برعکس عمل میکنه؟ کارکنان مناطق محروم حالا هم نبود امکانات رو باید تحمل کنن هم کمی حقوق! معاون باید بیدار شه از خواب. (2690286) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۱۱-۲۹ ۱۷:۰۳:۳۶
آقاي جهانگيري يك سري نورچشمي هم تو خودروسازيها داريد نميخوايد حقوقشان زياد بشود؟؟ البته لازم نيست همه مدير و مدير عامل هيتند راههاي ديگر درآمد بجز حقوق هست (2690329) (alef-10)
 
مهدی
۱۳۹۳-۱۱-۲۹ ۱۷:۰۸:۵۹
خب باید کارمندان ستادی وزارتخانه ها انگیزه کافی برای ادامه حضور در مناطق محرومی چون تهران را داشته باشند اگرنه خدای نکرده ممکن است به شهر و دیار خودشون برگردند. (2690342) (alef-10)
 
کیان
۱۳۹۳-۱۱-۲۹ ۱۸:۵۴:۴۰
سلام حقوق بعضی ادارات ازجمله ادارات راه و شهرسازی خیلی پائینه من با مدرک لیسانس و 8 سال سابقه 967 هزار تومان حکمم هست که بعد از کسورات دریافتیم 800هزار تومان می شه که نصف خرج زندگیم می شه اونم تو یه شهرستان گیلان پیمانی رسمی هامونم 200تا 300 هزار تومان بیشتر میگیرند (2690535) (alef-10)
 
۱۳۹۴-۰۸-۱۸ ۱۰:۵۶:۳۰
چرا اینقدر دروغ میگید دریافتی شما ممکن است 967 چه کسوراتی دارید (3310226) (alef-11)
 
h
۱۳۹۳-۱۱-۲۹ ۲۰:۰۳:۰۵
من از کارمندان رسمی یکی از ادارات دولتی می باشم که با مدرک لیسانس استخدام شده ام ولی در حکم اینجانب حق کارشناسی به ما تعلق نگرفته است ضمنا به نیروهای پیمانی حق پیمانی تعلق گرفته که ما از ان بی نصیب شده ایم واختلاف حقوقی ما در شرایط مشابه نسبت به آنها فاصله زیاد گرفته است ما حاضریم پیمانی شویم خواهشا آقای توکلی در مجلس پیگیری بفرمایند (2690663) (alef-10)
 
ابهري
۱۳۹۳-۱۱-۲۹ ۲۰:۴۸:۵۰
دولت تدبير و اميد روحاني با اين تدبير ، اميد را در بين كارمندان استاني و شهرستاني به نااميدي مبدل كرد. (2690724) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۱۱-۲۹ ۲۱:۵۰:۳۸
تا زمانیکه حقوق به اندازه هزینه های زندگی انسانی افزایش نیابد مشکل کارمندان حل نمی شود. (2690798) (alef-3)
 
حسینی
۱۳۹۳-۱۱-۳۰ ۰۷:۲۱:۲۴
آبدار چی کارخونه ا ی که همسر من کاری کنه 1800 می گیره اونوقت من 1200، همسرم به مسخره میگه خوب از آموزش و پرورش درا بیا آبدار چی شو بیشتر حقوق میگیری
جای تاسفه (2691147) (alef-3)
 
حسن
۱۳۹۳-۱۱-۳۰ ۱۵:۵۱:۰۹
با سلام
دوست عزیز با این ادبیاتی که شما در این صفحه نوشتی ، با عرض شرمندگی و پوزش بهتره این کار رو زودتر انجام بدهید .
همکار شما در آموزشو پرورش شهرقدس (2692066) (alef-10)
 
احمد
۱۳۹۳-۱۱-۳۰ ۱۸:۳۲:۳۴
باسلام
آخربعداز 30 سال خدمت درسازمان دولتی نفهمیدم چرا حقوق یک سازمان دولتی میبایست یک میلیون ودویست هزارتومان ودرسازمان دیگریک میلیون هشتصدهزارتومان باشد.نمایندگان محترم فکری برای این تفاوت وتبعیض نمایند. (2692251) (alef-10)
 
احمد
۱۳۹۳-۱۱-۳۰ ۱۰:۰۸:۴۵
نماینده محترم اگه خیلی به فکر حیف و میل بودجه کشوره لطف کنه از حقوق و مزایای خودش مایه بذاره. حقوق کارمندهای جزء بخصوص محیط زیست و محیط بانها خیلی پایینه. اینهمه اختلاف و بیعدالتی ناشی از چیه؟ (2691317) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۱-۳۰ ۱۰:۳۲:۰۳
اینکه این نماینده محترم به اعمال تبعیض دربین کارمندان دولت معترض شده اندجای بسی خوش حالی است منتها نکته اصلی اینجاست که قانونی که دولت اجرا کرده مصوبه همین نمایندگان محترم است که دربند10ماده 68قانون مدیریت خدمات کشوری به تصویب رسیده است باید ازاین نماینده محترم پرسید که آیا همکاران شمادرموقع تصویب قانون به جزئیات آن نیزتوجه میکنند ویا فقط با توصیه دوستان وهمکاران وبعدازبیدارشدن ازخواب توسط آنها دکمه 1یا2را فشارمیدهندقانون مدیریت خدمات کشوری پراست ازموارد بسیارتبعیض آمیز که توسط نمایندگان تصویب شده وتمام مزایا را نصیب پست های مدیریتی نموده است واین مدیران غیراز دریافت اضافه کاری ماهانه 175ساعتی وماموریت کامل ماهانه ازمزایایی این قانون مانند فوق العاده مدیریت وضریب حق شاغل وغیره نیزبرخوردارندواگراین مدیران براساس لیاقت کاری خویش به این منسب رسیده باشندجای هیچ بحثی نیست ولی متاسفانه چنانچه همه نیزمطلعند اکثر مدیران به علت وابستگی جناحی ویا بعلت دوستی و یا نسبت فامیلی با مقامات بالاتربه پست مدیریتی دست یافته اندوبا این تبعیض در دریافت نیز موجب کاهش روحیه کاری دیگرکارمندان که درصف اول خدمت قراردارند میشوند ازطرف دیگر چرا این نمایندگان محترم به قوه قضائیه که در دومقطع زمانی آخر سال 90و 92حقوق کارمندانش را به میزان 30و50درصد افزایش دادمعترض نشدندیعنی فعلا کارمندان قوه قضائیه 80درصد بیشترازدیگرکارمندان حقوق دریافت میکنند ویا ذیحسابان که 35درصد حق ذیحسابی میگیرند ویا مسئولین حقوقی ادراات وغیره که همه ازاین قانون بی قانون بنام مدیریت خدمات کشوری بهره مندشده اندهرکی زورش بیشتر دریافتی اش بیشتر. (2691364) (alef-10)
 
ذوالقدری
۱۳۹۳-۱۱-۳۰ ۱۰:۳۹:۱۰
تا زمانی که به وضعیت معیشتی و رفاهی معلمان چاره ای اندیشیده نشود، فرهنگیان بی انگیزه تر خواهند شد و جامعه به قهقرا خواهد رفت (2691373) (alef-3)
 
حبیب
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۵ ۰۹:۵۸:۲۵
اگه قرار این معلما با اضافه شدن حقوقاشون مارو نجات بدن بزا به قهقرا بریم بابا چی میخواین شما دیگه نصف کارمندا کار میکنید دوبرابر حقوق میگیرید ارزیابی و بهره وریتنم که زیر 20 درصد است. (4229648) (alef-13)
 
امیر
۱۳۹۳-۱۱-۳۰ ۱۲:۰۹:۴۵
سلام عزیز ان من نظر شما در مورد قشر زحمت کش فرهنگیان یا از روی جهلت است یا از روی کینه . امیدوارم که از روی جهالت باشد .دوست عزیز شما می گویید که ساعت کار یک معلم در هفته 24 ساعت است بله درست است ولی چه 24 ساعتی ؟ یک کار ذهنی بسیار سخت .24 ساعت خالص ولی چنابعالی این 24 ساعت رو با خیلی از ساعات کاری دیگر کارمندان مقایسه می کیند واقعا بری شما متاسم که از روی جهالت نظر می دهید . من خودم دبیر زبان و لیسانس هستم روزی 140 کیلومتر می رم و میام .شما این رو در نظر می گیرید یا نه؟چقدر معلم هر ساله در همین راه ها جان خود رو از دست می دن؟ فکر می کنید 24 ساعت کار معلم اسان است ؟ وای به حال اوم کعلمی که بخواد هفته ای 44 ساعت تدریس کنه . در مورد تابستون همون بهتون بگم تو اون گرما نه دانش اموزان می تونن بیان کلاس نه همکارانمون . اون هم تو مدارسی که زمستان از سرما یخ می زنن و تابستون از گرما می پزن .ولی باز هم کار ما تدریسه کلاس بزارن تابستون هم می ریم ولی اون مزایای که به شما می دن به ما هم بدن . حقوقا که بمونه سر جای خودش. (2691476) (alef-10)
 
بی نام
۱۳۹۳-۱۲-۰۵ ۰۸:۰۸:۰۹
آقا امیر عزیز سلام
بنظر شما معلمهای این دوره زمونه دارن درس میدن اگه درس میدن چرا دانش آموزان ما هرروز بیسوادتر میشن و بعداز گرفتن به اصطلاح مدرک حالا هرمدرکی نمیتونن یک مطلب ساده نامه نگاری کنندمثلا خود شما نخواستی مطلب خودت رو ببینی آیا اشتباه داری یا نه؟ حالابگذریم معلمای عزیز ما هفته ای 24 ساعت درس میدن آیا واقعا درس میدن ؟ ازهمون روز اول به بچه ها میگن باید بیان کلاس تقویتی چرا سرکلاس درس نمیدن که والدین دانش آموزان هزینه زیادی رو بپردازند معلمان عزیز ازهمین جا دارن به بچه ها یادمیدن ازکار خودشون زیردررویی کنن آیا این هم عدالته اگه همه ما خودمون رواصلاح کنیم جامعه ما درست میشه درعیر اینصورت هرروز داریم به قهقرا میریم (2702710) (alef-10)
 
شجاع
۱۳۹۳-۱۱-۳۰ ۱۶:۲۷:۰۶
دوست عزیزی که نظر بی رحمانه ای در رابطه با فرهنگیان گذاشتی معلمان ۲۴ساعت در هفته تدریس می کنند اگر تصحیح اوراق طرح سوالات مطالعه و پژوهش را به این ۲۴ ساعت اضافه کنی خیلی بیشتر از۴۴ساعت میشود در واقع معلمان در خانه هم دغدغه کارشان را دارند شما باید یک زنگ سر و کله زدن با دانش آموزان رو تجربه کنی و بعد درباره معلمان زحمتکش و مظلوم نظر بدی (2692107) (alef-10)
 
علی
۱۳۹۳-۱۱-۳۰ ۱۷:۵۹:۴۲
یه آقای محترمی در مورد حقوق وکارواضافه کارکارمندان اداره اموزش وپرورش نظر داده بود.نمیدانم اگر خودشونو دعوت به کار در اداره میکردن بازم اینجور بی انصافی میکرد؟اضافه کار مورد بحث مختص به اموزش وپرورش نیست .همه ادارا میگیرند الان اموزش پرورش رسیده به چهل ساعت ولی خیلی 120ساعت میگیرند بدون احتساب سایر د ریافتی هاشان که صد البته کاردرسایر ادارات مثل اموزش وپرورش دارای سختی ودردسرنیستداین دوست همکار نمیگه درتمام سال اداریها ازصبح تاغروب درتمامسال سرکارند.واقعابعضی خیلی کوچیکن.این اضافه کاری که دوستمان وبعضی دیگه رو ازار میده از ماهی سیصدهم کمتره.خدایا به جای ثروت به ما بزرگی وبزرگمنشی عطاکن تا ازدیدن موفقیتو مقام و مال و ثروت دیگران عذاب نکشیم (2692208) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۱۲-۰۳ ۲۱:۳۰:۰۳
شما هم می توانید وارد مدرسه شوید و درس بدهید چه بسیار از همکاران اداره در اثر ناتوانی تدریس و ... به اداره می روند و .. (2699424) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۰۴ ۲۲:۲۹:۲۰
متاسفم به اين بخشنامه وافزايش حقوق
با اين كار تبعيض ايجاد نمودند
وواي برحال جهانگيري

بنده حقوق وزير اموزش پرورش وروساي انرا شبهناك وحرام مي دانم
چراكه معلم خون دل مي خورد كيف را رئوسا و وزير مي برد (2702231) (alef-3)
 
کارمندستادی
۱۳۹۳-۱۲-۰۴ ۱۰:۱۴:۵۳
معلمین عزیزخوزستانی واستانهای دیگرمادرروزخاک وبرف سرکارمیریم ولی معلمین عزیزبا24ساعت ناقابل درهفته سرکاردراین ایام نمیرن بماندکه تعطیلات عیدوتابستان درجوارخانواده هستن روزخاک بچه من درخانه ومن چون تعطیل نبودم سرکار.وبماندکه عملاتاابتدایی جدیداخانواده هابایدبچه هاشون رادرس بدن وراهنمایی دبیرستان نیزمعلم خصوصی.باباجوری نگین معلم انگارقدیسه میگین (2700424) (alef-10)
 
حمید محمدی
۱۳۹۳-۱۲-۰۲ ۰۹:۳۳:۳۵
ستادیهایی که کار نمیکنند باید حقوق بیشتر ی بگیرند ولی کارمندی که روزانه با افراد بیشماری به صورت مراجعه حضوری ارباب رجوع سروکار دارد یا در شرایطه سختتری کار میکند باید حقوق کمتری بگیرد همه چیز برعکس شده .آقای روحانی اگر این تبیض نیست پس چیست؟! (2694157) (alef-3)
 
علی
۱۳۹۳-۱۲-۰۲ ۲۳:۱۲:۰۴
با سلام
ایا این افزایش حقوق شامل تمام ادارات و تمام کارمندان میشه؟
اگه کسی جامع میدونه توضیح بده ممنون
مثلا ستاد شامل تهران مشه یا شهرستانها هم شامل میشه (2696582) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۰۳ ۰۱:۳۹:۵۹
کارمندان ستادی چون با ارباب رجوع مستقیم کارندارند. در یک اتاق نشسته و بعد از خوردن صبحانه بیکارند و از همه مهمتر با رباب رجوع جماعت کار نمی کنند و اعصاب شان در محیطی ارام و بی سرو صدا سرجای خودش است. بعد از صبحانه حوس می کنند بروند و چرخی در خیابان و بازار بزند القصه بیرون رفتن هم خرج دارد در همین راستا آقای جهانگیری اقدام به افزایش حقوق ستادی ها کرده که یک موقع پول کم نیاورند. و اما کارمندان محیطی هم باید اندک حقوق شان را هم صرف دارو و درمان بیماری های شغلی و مسری بکنند که در محیط کار به ان مبتلا شده اند. (2696765) (alef-10)
 
m
۱۳۹۳-۱۲-۰۳ ۰۸:۱۸:۳۶
بقيه كارمندان آدم نيستن فقط كارمندان ستادي زندگي دارن، واقعا براي آقاي روحاني و كابينه اش متأسفم. (2696925) (alef-10)
 
قراردادي استانداري آذربايجان غربي
۱۳۹۳-۱۲-۰۳ ۰۸:۴۴:۵۸
با سلام مي نويسم اما نمي دونم جواب قانع كننده اي مي گيرم يا نه؟
عرض كنم ما قراردادي هاي استان آذربايجان غربي بر خلاف شعار دولت تدبير و اميد واقعا مورد بي مهري قرار گرفته ايم چطرو مي شود كه با اين همه گراني و تورم حقوق كاركنان قراداي در سال 93 توسط استانداري آذربايجان غربي افزايش داده نشود؟ما همان حقوقي را دريافت مي كنيم كه سال 92 دريافت مي كرديم وقتي هم كه اعتراض مي كنيم مي گن برو سرتو بنداز كارتو بكن زياد حرف بزني بيروني ها.اگه بودجه نيست اين همه نيروي قراردادي كه در اين مدت اوردن پولشو از كجا آوردن ؟به قراني نمي شه زندگي كرد خيلي سخت شده ؟آقاي نوبخت ،وزير محترم كشور ،آقاي جهانگيري بهتر نبود بجاي افزايش 35 درصدي حقوق كاركنان ستادي اول به فكر ما بوديد؟به خدا ماهم عضو اين كشوريم از اين كشور خريد مي كنيم زندگي مي كنيم در اين كشور مستاجريم مگه مي شه با 900000 هزار تومان حقوق ماهيانه زندگي كرد؟تا كه هميشه مي خواهيد به فكر پولدارا باشيد و ما ها رو آدم حساب نكنيد به جاي اين همه كميسيون مواد مخدر و اعتياد قاچاق و غيره كه يكي از منشا آن اين موارد است به فكرمون باشيد .
من هيچ راهي براي ارتباط با شماها پيدا نكردم و اين تنها راه بود هر مستندي هم بخواهيد در اختيارتون مي گذرام . (2696965) (alef-10)
 
ترنم
۱۳۹۳-۱۲-۰۳ ۰۸:۵۷:۲۳
با سلام


من نمیدانم مابقی کارمندان در فضایی غیر از این تورم و گرانی زندگی میکنند و یا اینکه روش دولت مبتنی بر ایجاد نظام طبقاتی است
اگر این دستمزد تکافو مخارج زندگی را نمی دهد که نمی دهد باید برای همه فکری برداشت نه پایتخت نشینان و نیرو های ستاد (2696987) (alef-10)
 
بدبخت
۱۳۹۳-۱۲-۰۳ ۱۰:۳۴:۱۱
خیلی جالب دولتمردان و کسانی که در این مملکت که دارای نظر می باشند می گویند باید امتیاز به افرادی بدیم که از کلانشهرها به مناطق کمتر توسعه یافته بروند ولی با این مزایایی که پرسنل ستادی میگیرند بعید می دونم کسی از کلانشهر به استانها و مناطق کمتر توسعه یافته بروند .
ضمناً مگر کار فقط در ستاد می باشد . مسئولین محترم یک بار به صورت نامحسوس به عنوان یک ارباب رجوع بروید ببنید دنیایی که در ستادها برای خودتان فرض کردید اینطوری نیست . برای مراجعه به ستاد ساعت صبهانه ، نهار ، نماز ، ورزش عمومی ، ورزش اختصاصی و حتی استراحت میان وعده های غذایی را در نظر داشته باشید .که کمتر الاف بشوید . (2697186) (alef-10)
 
دددد
۱۳۹۳-۱۲-۰۳ ۱۰:۳۹:۳۴
بابا یکی انتقادات و جواب بده ؟ ....... (2697201) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۲-۰۵ ۰۸:۱۴:۰۰
عزیزم هیچکی نیست که جوابتو بده ضمنا زیاد حرف نزن چون مسئولان عزیز خودشون رو زدن به خواب صداتو نمیشنون (2702720) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۱۲-۰۳ ۱۳:۳۶:۲۵
جناب نماینده مجلس چرا موقعی که یک پزشک متخصص باید ماهیانه بالای ۱۰۰ مبلیون حقوق دولتی دریافت کنه نمی گوید بودجه بیت المال حالا وقتی قرار درصدی ناچیز به نیروی متخصص که کارش از صدها پزشک متخصص حساس تره دادن فریاد می کنی . (2697914) (alef-10)
 
حسين
۱۳۹۳-۱۲-۰۳ ۱۴:۰۷:۵۵
با سلام واحترام خدمت كليه دوستاني كه نظر دادند.
بنده كاري به ساير ارگانها ندارم و فقط راجع به آموزش وپرورش عرض ميكنم، در حال حاضر در آموزش وپرورش همه معلم هستند و يك تعداد در مدرسه و تعدادي نيز در ادارات مشغول بكار هستند.
در حالت كلي حقوق هردوقشر نسبت به كارشون واقعا كمه، اما معلمين مدارس 24 ساعت در هفته كار ميكنن ،سه يا چهار روز در هفته ، عيد تعطيل ، تابستون تعطيل ، گاها اضافه كار حق التدريس هم دارندو مابقي وقتشون رو ميتونن شغل دوم و سوم راه بندازن و درآمد بيشتر كسب كنن. آيا به نظر شما كه انصاف داري و وجدان رو مي شناسي يه كارمند 44 ساعت كار در هفته كه هر روز از ساعت 7 تا 2 و نيم بعد از ظهر در ادارست ، شش روز هفته و عيد وتابستون سركاره و در ازاي اين ساعت كاري فقط به ميزان 45 ساعت اضافه كاري به مبلغ حدود 200 هزارتومن در ماه اونم با تاخير 4 ماهه بهش ميدن ميتونه با اين حقوق زندگيشو بگذرونه؟ آيا ميتونه شغل دوم راه بندازه؟
در تائيد صحبتم همين بس كه الان ديگه هيچ معلمي از مدرسه به اداره نمياد و همه اداريها با استعفاي چندباره دنبال رفتن به مدرسه هستند، هر آدم عاقلي با ديدن اين وضعيت ميتونه بفهمه چه خبره.
به نظر بنده اين آقاي نماينده و ساير نمايندگان مجلس كه به اين مصوبه اعتراض كردند نسبت به اين مشكل در آموزش وپرورش توجيه نيستند و لازمه مدير كل استانها به اتفاق وزير آموزش وپرورش به ملاقات اينها رفته و توجيهشون كنند. (2698043) (alef-10)
 
نوکر
۱۳۹۳-۱۲-۰۳ ۱۵:۲۰:۴۸
فقط ستادی ها کارمند دولت بوده بقیه کارمندان نوکر دولت می باشند.در ضمن در وزارت بهداشت فرق دریافتی پزشک و پرستار بیش از 100 برابر می باشد. این است تدبیر و امید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (2698374) (alef-10)
 
مربی مظلوم سازمان آموزشفنی وحرفای
۱۳۹۳-۱۲-۰۴ ۰۹:۱۲:۳۴
باسلام
مربیان سازمان آموزش فنی وحرفه ای ازحقوق ومزایای پایین تری (میانگین 1/100) نسبت به سایرکارکنان دولت و دستگاههای مشابه همانند آموزش وپرورش برخوردارهستند واین درحالیست که مربیان سازمان فنی وحرفه ای ازبامدادان تاشامگاهان درکارگاههای آموزشی آلوده به گازهای سمی وآلوده به موادشیمیای وسرطانزا و سروصداهای ناهنجار وگوش خراش و خطرات احتمالی ناشی از کاربا دستگاهها(که هرآن برای مربی وکارآموزان وجود دارد) ، محیط پرتنش ونیز آموزش تئوری وعملی به فراگیران پیر وجوان،(ازهرقشری درجامعه )انبار داری درکارگاه- نظافت کارگاه- پذیرش ومشاوره مراجعه کنندگان-آزمونگر تئوری وعملی صنوف وادواری و.... امورات جانبی مرکز(تعمیرات ) -پیش بینی مواد مصرفی وتجهیزات لازم دوره ها-طرح درس روزانه وهفتگی وشناسنامه کارآموزان و.... مشغول به خدمت می باشند واین درحالیست که آموزش آنها 44ساعت درهفته بوده ودرزمستان وتابستان وسرما وگرما وبرف 2متری وبادبوران وگرد خاک وسنگ باران ، سرموقع بایدحضوریافته و آموزش دهند اما رسته آموزش ومزایای آن را ندارندچرا؟؟؟ چرا مشاغل کارگری آموزش دیده ومشابه درزمره شغل های سخت وزیان آور قرار میگرند وازمزایای آن همانند بازنشستگی زودتر ازموعد و...برخوردارمی شوند اما این قشر که خود متولی این مشاغل هستند بی بهره می باشند؟ ودهها سوال دیگه که همه وهمه باعث بی انگیزه شدن مربیان سازمان آموزش فنی وحرفه ای که همانا موتور محرک اشتغال زایی در کشورمان می باشند گردیده است مسئولین عزیزاکنون به یاری سبزتان نیاز داریم ....


ومن الله توفیق (2700299) (alef-10)
 
کارمند بدبخت
۱۳۹۳-۱۲-۰۴ ۰۹:۳۲:۳۹
مردم گول شعار تدبیر وامید راخوردند ولی نه تنها تورم کم نشد بیشتر شد وافراد دولتی هیچکدام ثروت کمتر از 500 میلیاردتومان ندارند
وای به حال ما که اینها دولت را تشکیل می دهند انشا... در انتخابات بعدی ریاست جمهوری ، روحانی رای نمی آورد (2700339) (alef-10)
 
کارمندستادی
۱۳۹۳-۱۲-۰۴ ۱۰:۰۸:۲۲
ببخشیدستادیهابااسترسهای زیادی سروکارذلرن خداشاهده ادارات محیطی ماهرکارشون میکنیم نمیان ستادکارکنن چون میدونن چه خبر.ستادیهاعملکردشون توسط همه رصدمیشه...... (2700411) (alef-10)
 
علی
۱۳۹۳-۱۲-۰۴ ۱۸:۴۱:۲۷
آقای نماینده چرا به افزایش 50 درصدی دادگستری تو سال های گذشته اعتراض نکردید الان صدانون درآمد./ (2701737) (alef-13)
 
حمید
۱۳۹۳-۱۲-۰۴ ۲۱:۲۴:۲۵
آقای جهانگیری شماکه ادعای عدالت محوری در دولتتان رو دارید چرا 35 درصد به کارکنان ستادی اضافه کردید مگه لیاقت و توانایی کارکنان ستادی از کارکنان دیگر جاها بیشتره فقط بدلیل اینکه درتهران هستن باید شامل چنین مزایایی باشن واقعا برای شما خیلی متاسفم بااین طرز فکری که میخوایید مملکتو اداره کنید . امیدوارم دوسال بعد دیگه این دولتتون بره پی کارش با این مدیرانی که شما ادعای مدیریتش رو دارید . دولت تدبیر و امید تنها وازگانی که به شما نمی اد (2702066) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۰۴ ۲۳:۵۶:۴۱
من کارمند جهاد کشاورزی هستم در قسمت اداری پارسال حدود 140 هزار تومان بهکارمندانی که در قسمت فنی کار میکنند اضافه شده اما ما که اداری بودیم هیچی حالا که نوبت ما رسید صداشون بلند شده در ضمن من از زحمات معملمان عزیز منکر نمیشومو ممنونم و دستشانرا میبوسم اماوجدانن باید بین معلمی که هفته ای دوروز یا 4 روز اونم شاید یه شیفت اونم چند ساعت سرکلاسه با کارمندی که صبح ساعت 7و نیم تا 3 و 35 دقیقه میره سرکار اونم 5 روز هفته باید فرقی باشه (2702417) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۱۲-۰۵ ۱۶:۳۲:۱۱
بهتر بود شامل حال همه کارمندان دولت میشد البته ما هم جزء این دولتیم (2703852) (alef-3)
 
معلم با مدرک دکترا
۱۳۹۳-۱۲-۰۵ ۲۲:۳۸:۲۸
دوست عزیز سخت ترین کار از نظر بعضی از دانشمندان دوچیز است 1- حکومت داری 2 - تعلیم وتربیت و شغل مقدس معلمی که این شغل نه با جهاد کشاورزی و نه مهندس و... قابل مقایسه نیست و بهترین دولت دولتی است که به فرهنگیان خط مقدم بها دهد نه به ستادی و اداری متاسفانه در جامعه ی ما و با این نظرات شماها فکر کنم اگر وضعیت سواد ما به این وضع افتاده جای تعجب نیست و تا زمانی که معلم مثل استاد دانشگاه در هفته چند ساعت بیشتر درس نداشته باشد و بقیه ساعت هفته بجای مسافر کشیی و بنگاه داری و حتی کارگری به فکر تدریس روز بعد باشد مطمئنا جامعه موفق نخواهیم داشت و این شعار نیست حقیقت است (2704536) (alef-13)
 
یوسف
۱۳۹۳-۱۲-۰۵ ۰۸:۰۷:۳۳
ما به دوللت تدبیر وامید دل بسته بودیم ناامیدمان کرد امسال 600تومان عیدی گرفتیم به این امید که بتونیم قسط عقب مانده مان را بدهیم .
مبلغ عیدی بجای اینکه دلمان را بزند دندانمان را زد به دندانپزشک مراجع کردم گفت 700 هزار تومان هزینه داره بابت عصب کشی ، جراحی وروکش دندان . این از پول عیدی نوروز ما من نمی دانم این وزیران ما خودشان زن وبچه ندارند عید ندارند ومیوه نمی خرند، هزینه زندگی ندارند که این چنین تصمیماتی میگیرند . همه چیز را برای خودشان می خواهند . (2702707) (alef-10)
 
نازنين
۱۳۹۳-۱۲-۰۵ ۱۲:۵۹:۱۲
من كارمند ستادي هستم فوق ليسانس با معدل عالي از بهترين دانشگاه، اما افزايش حقوق را هنوز برامون اعمال نكردن مي گويند به علت ادغام دو وزارتخانه نيرو مازاد داريم و بودجه نداريم از صبح ساعت 8 ميام ساعت 7 شب ميرم به خاطر كمبود بوجه سقف اضافه كاريمون شده 60 ساعت يعني مني كه 11 ساعت مجبور به كار هستم به من 60 ساعت مي دهند ساعتي 3500 كه مي شه حدود 200 هزار تومان اضافه كار، افزايش حقوق هم كه برامون اعمال نميكنند. پس من بايد چي كار كنم ؟؟؟؟ به خدا نااميد و خسته ام چه شبهاي كه تا صبح پدر خودمو در آوردم و درس خوندم تازه شانس اوردم و استخدام دولتي شدم با ماهي دريافتي با تمام اياب ذهاب و هزينه غذا و... مي شه 1 ميليون ،200 تومان هم خرج رفت و آمد رو كم كن مي شه 800 هزار تومان تازه اگه هيچي نخورم . مگه ديوانم كه اين جا بمونم الان بقيه كشورها به افرادي مثل من پولم ميدهند كه درس بخونند من نوعي كه به خاطر خانواده ام قصد رفتن ندارم مجبور مي كنيد كه برم ، چرا چون حتي نمي تونم با اين حقوق اجاره خونمو بدم ، افزايش حقوقتونو نخواستيم..... همين كارارو ميكنيد كه تمام افراد تحصيل كرده دارند ميرند ، يه وقت به خودتون مياييد مي بنيد فقط اونايي موندن كه فقط مدرك دارن نه سواد ونوقت ببينم چيكار مي كند . (2703392) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۱۲-۰۵ ۲۲:۰۶:۱۹
سلام
من یه توصیه ای به کارکنان دولت دارم و اون آینه که لطفا به هم دیگر نپرن . و متحد باشند اگر افزایشی برای یک گروه هست استقبال کنن و بزارند اون گروه حداقل از مزیت استفاده کند و بعد از استقرار آن نسبت به اعتراض و پیگیری موضوع بپردازند تا برای آنها نیز برقرار شود وگرنه اون گروه حداقلی هم محروم خواهند شد ًدیگران هم همچنین (2704478) (alef-13)
 
حسین حسنی
۱۳۹۳-۱۲-۰۶ ۱۹:۰۲:۱۳
از مسئولین بابت افزایش حقوق محیط بانان که مبلغ دوازده هزار تومان افزایش یافت کمال تشکر را داریم (2706570) (alef-3)
 
عدالت
۱۳۹۳-۱۲-۰۷ ۰۸:۱۸:۴۷
با سلام

عضو محترم آموزش کمیسیون تحقیقات مجلس شورای اسلامی اگر جنایعالی حقوق مثل کارمندان می گرفتی همین حرف می زدی به خدا قسم اگر نصف حقوق شما دریافت میگردیم ما هم موافق حرف شما بودیم (2707330) (alef-7)
 
کارمند
۱۳۹۳-۱۲-۰۸ ۲۱:۲۱:۲۴
افزایش 35درصدی فقط برای ستادیهایعنی چه؟من واقعا برای دولت الکی امیدمتاسفم!اگه نیت کاریم انجام وظیفه وخدمت به مردم ورضای خدانبودبااین حرکت جهانگیری ونوبخت سکته می کردم...بی عدالتهای دروغگو!! (2709971) (alef-10)
 
s -G
۱۳۹۳-۱۲-۰۹ ۱۰:۰۱:۴۰
به بعضی از ادارات 25الی60درصد در سالجاری به هر نوعی به حقوقشان اضافه شده آنهاکارمندان دولت هستند خانواده دارند ولی به حقوق بعضی ادارات که دوتا وحتی سه تا دانشجوی دانشگاه آزاد داریم کارمند نیستیم اگر می دانستیم چنین تبعیضی است ماهم به آن ادارات میرفتیم پس با سیلی زدن روی خودمان را تا سرماه سرخ میگنیم (2710566) (alef-10)
 
علی
۱۳۹۳-۱۲-۱۰ ۰۶:۲۵:۴۲
در هیچ کجای دنیا اندازه کشور ما تبعیض قائل نميشوند چرا کارکنان ستادی که هم مرفه ترند وهم کار کمتری میکنند بایستی شامل افزایش حقوق شوند و کار زیاد که بر دوش شهرستانیهاست کارکنانش نباید مشمول این موضوع شوند. اگه هرگونه فوق العاده ای هست بایست واسه همه باشه. (2712646) (alef-10)
 
سیدجلال
۱۳۹۳-۱۲-۱۱ ۰۹:۵۳:۳۹
عزیزان ، معلمانی که اضافه تدریس(دقت کنید اضافه کار نه) دارند یعنی بیشتر از 24 ساعت در هفته درس می دهند حقوق اضافه تدریسشان را 4-5 ماه بعد به زور دریافت می کنند این یعنی ظلم. (2715593) (alef-10)
 
۱۳۹۴-۰۲-۲۶ ۰۲:۵۷:۴۹
سید خدا شما دیگه چرا.مگه برای رضای خدا کار نمیکنی تو. (2891449) (alef-11)
 
۱۳۹۳-۱۲-۱۲ ۰۹:۵۷:۴۵
حقوق فرهنگيان با وجود اينكه نصف هفته تعطيل هستند تابستان تعطيل هستند با آلودگي هوا بارندگي و ..پابه پاي بچه ها تعطيل هستند همانند ساير وزارتخانه ها و مراكز دولتي هستند و اينكه مي گويند كارمان سخت تر است فكر نمي كنم از پرستاري كه بالاي سربيماراست يا كارمند باجه بانك يا بيمه يا تامين اجتماعي ويا .....كه مرتبا با ارباب رجوع حضوري كه بعضا هم خيلي ناراحت هستند مواجه اند (2718714) (alef-10)
 
مهدی
۱۳۹۳-۱۲-۱۲ ۱۹:۲۰:۱۳
یه چیزی بگم باورتان نمیشه ولی به خدا راست میگم - بنده محیط بان سازمان حفاظت محیط زیست شاغل در یکی از شهرستانهای خراسان رضوی هستم با مدرک لیسانس و 12 سال سابقه و رسمی به خدا دریافتی من حدود 850 هزار تومان هست دروغ نشه هر سه ماهی چیزی حدود 200 هزار تومان در غالب اضافه کار و ماموریت هم پرداخت می کنند (تاکید میکنم سه ماهی ) ماهی حدودا 70 هزار تومان دیگه قضاوتش با شما دوستان عزیز تر از جان علی یارتان (2720395) (alef-10)
 
بی نام
۱۳۹۴-۰۱-۱۹ ۱۲:۱۴:۳۹
سلام وعرض ادب :برنامه ریزان محترم ویا تصمیم گیرندگان نباید سطحی نگر باشند من به عنوان کسی که 25سال سابقه کار اداری دارم نظر خودم را این چنین اعلام می کنم :درآموزش وپرورش چه صف وچه ستادش انصافا کار انجام می دهند حالا بستگی دارد به حیطه کاری آن ها واگر به طور دقیق نظارت درست اعمال گردد قطعا کیفیت کار افزایش پیدا می کند وتنها دغدغه فرهنگیان این است که وقتی افزایش هارا با سایر وزارتخانه ها مقایسه می نمایند ،اسمان تا زمین است واین خود تبعیض ونگران کننده است وساب انگیزه میشود چرا بیستی طر ح رتبه بند ی معلمان از مهر 94 اجرا شود وافرادی تا شهریور بازنشسته می شوند وتعداد شان هم زیاد است ،واکنون در کوران کار هستند واین خودش شاید یک نوع بی عدالتی باشد خلاصه مسوولین عزیز به فکرباشند. (2802454) (alef-13)
 
امین
۱۳۹۴-۰۲-۱۴ ۰۰:۲۳:۲۸
قرار نیست هر کاری رو از تاریخ شروع آن سازمان اجرا کنند تا به کسی ظلم نشه. (2866272) (alef-10)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۲ ۰۹:۴۰:۳۰
در یک محیط اداری کار کنیم بین نیروهای قراردادی تبصره 3 و 4 تبعیض باشد برای تعیین فوق العاده شغل نیروهای تبصره 4 که در بیمارستانها کار می کنند با هر گونه بیماری سرو کار دارن تبصره 3 پشت میز چرا تبعیض واقعا برایمان متاسفیم (2810657) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۴-۰۱-۲۷ ۰۷:۲۱:۱۷
خدا به داد کارکنان قرار دادی شاغل در دستگاهای اداری برسد که کارمندان پیمانی حقوقش 20درصد بالا برود اما نیروی قرار دادی باید نگاه کنند بی عدالتی های سر به فلک کشیده را تاکی 1/ (2826529) (alef-10)
 
رضا
۱۳۹۴-۰۲-۰۵ ۰۸:۵۹:۵۰
خدایا این کارکنان قرار دادیهای استانداریها فرمانداریها چه گناهی کردند که حقوق کارکنان پیمانی ها 25 درصد بالا برود اما برای قراردادیها هیچ گونه سرفصلی ندارند مگر کارکنان قراردادیها کار کمتر از پیمانیها انجام میدهند شاید بیشتر هم انجام دهند خدا خودش شاهد است ما هم دارای زن بچه هستیم خلاصه این گرانیه برای قشر کارمندان قراردادیها هم هست دیگر مستسنی نیستیم (2845552) (alef-13)
 
رشید
۱۳۹۴-۰۲-۰۲ ۰۱:۴۶:۳۱
سلام دوستان ودشمنان عزیز همه راست میگویید اما باور کنید انصافا حقوق زیر مجموعه وزارت کشور خصوصا ثبت احوال ازهمه پایین تر هست مشکل اینجاست که چو ن دولت قصد جبران قصور وتقصیر ومافات سی وچند ساله را یکجا دا رد قبول ان ب ای دیگران سخت هست .وجدانا .انصافا. .....کارمند ثبت احوال ایذه کیانی (2839762) (alef-10)
 
محمود
۱۳۹۴-۰۲-۰۵ ۱۰:۲۰:۲۲
کارمندان قرار دادیها استانداریها در این دو سال چیزی به حقوقشان به غیر از حداقل حقوقی را که دولت اعلام کرده نگرفتند اما پیمانی ها در سال گذشته علاو بر حقوقی راکه دولت اعلام کرده 20 درصد هم گرفتند و همین که امثال هم 25در صد اضافه از 14درصدی راکه دولت اعلام کرده دارند می گیرند که در احکام جدیدشان زددندقرار دادیهای باید نگاه کنند و افسوس بخورند این بی عدالتی هارا تحمل کنند تا اینده خدا چه خواهد (2845740) (alef-10)
 
۱۳۹۴-۰۲-۱۱ ۱۳:۱۰:۰۰
سلام،بنده کارمند جهاد کشاورزی مازندران هستم با 22 سال سابقه خدمت و مدرک تحصیلی لیسانس و دریافتی یک میلیون وصدهزار تومن از معلمان عزیز و کارمندان بانک و بهداشت ودرمان تقاضا دارم یه فکری هم به حال ما کنن....و یه سری به حقوق ما بزنند که چه خبر هست.بنظرم اگه نظام هماهنگ اجرا میشد دیگه اینقدر اختلاف بین حقوق کارمندان نبود.خدا کند این قانون اجرا شود یا حسین باتشکر (2860703) (alef-13)
 
امین
۱۳۹۴-۰۲-۱۴ ۰۰:۰۸:۳۲
سلام
دوستان برای دعوا اینجا آمدند؟ کی زیاد کار میکنه کی کم؟ آیا ما اصلا کار می کنیم؟ چه کاری برای پیشرفت این دولت انجام داده ایم؟ تکرار مکررات؟ حضور 24 یا 44 یا ... در محل کار؟ واقعا چند درصدمان انداز همان حقوق کم کار می کنیم؟ اگر کسی مثل شما برایتان کار کند چقدر حقوق به او می دهید؟ (2866255) (alef-10)
 
امین
۱۳۹۴-۰۲-۱۴ ۰۰:۱۹:۵۹
سیاست عجیبیست
مسئله چیز دیگریست و ما را به چیز دیگری مشغول کردند. مسئله حقوق آموزش و پرورش با دریافتی سایر ارگانهاست و ما در مورد حقوق معلم با نیروی اداره آموزش پرورش بحث می کنیم. بسیار عالی. خودمان باعث شدیم حقوقمان افزایش نیابد. (2866269) (alef-10)
 
حسن
۱۳۹۴-۰۲-۱۵ ۲۰:۳۱:۱۹
ای کاش من هم یک فرهنگی بودم که درسال که 365روزاست 300روز ان تعطیلات نوروزوتابستان وبرف وباران وگرد خاک و... باشدو دراین شرایط دولت مردان هم ورد زبانشان فرهنگیان هستند اما دولت خبر ندارد که اکثر انها کلاس های خصوصی در منازلشان دارند از ساعتی 50هزار تومان تا صد هزار تومان وبیشتر پول میگیرندکه متاسفانه ابر زیر ماه پوشیده است /خدا بداد بازنشستگان بی کس وکیز برسد انشاالله/ (2870376) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۲-۱۷ ۱۷:۴۹:۲۸
سلام حقوق کارمندان مراکز جهاد کشاورزی خیلی کم می باشد وحقوق کارمندان جهاد کشاورزی را حتی اگر 100 درصد بالا ببرید باز به حقوق سایر کارمندان دستگاههای دولتی نمیرسد.لطفا حداقل 50 درصد حقوق کارمندان جهاد کشاورزی را بالا ببرید (2874753) (alef-10)
 
عباس
۱۳۹۴-۰۳-۰۲ ۱۷:۵۲:۴۶
شعار این دولت تدببر امید است آخر این چه تدبیری است که نیروهای پیمانی ،رسمی کارکنان استانداریها ، فرمانداریهاعلاوه بر 14درصدکه دولت برای سال 94 اعلام بکند 25درصد اضافه برسازمان هم برای آنها حکم جدید بزننداما برای نیروهای قراردادیها هیج گونه سرفصلی ندارند شما قضاوت کنید آیا این عدالت است ؟ (2905831) (alef-11)
 
کارمند جهاد کشاورزی
۱۳۹۴-۰۳-۰۹ ۱۰:۴۰:۳۱
دوستان سلام ، به آقای وزیر بگویید نیم نگاهی هم به حقوق کارکنان جهاد کشاورزی بیندازد. ما که دیگه نه امیدی داریم نه انگیزه ای برای تدبیر . (2924873) (alef-11)
 
کارمند جهاد کشاورزی
۱۳۹۴-۰۷-۰۵ ۱۱:۰۶:۲۶
کارمند جهاد کشاورزی علی الخصوص شهرستانها واقعاً شرم میکنم نسبت به کارکنان دیگر مبلغ دریافتی رابیان کنم دکترا با 24 سال سابقه کاری یک و نیم میلیون ÷ول (3216349) (alef-11)
 
کارمند جهاد کشاورزی
۱۳۹۴-۰۷-۲۵ ۰۹:۰۰:۴۰
با سلام احترام از دولت تدبیر وامید تقا ضامندیم نیم نگاهی به حقوق کارکنان جهاد کشاورزی داشته باشد چون داریم زن وبچه هایمان را از دست می دهیم (3265313) (alef-11)
 
علیرضا
۱۳۹۴-۰۷-۲۹ ۰۲:۳۹:۲۳
چرا همه دم از کم بودن حقوقشان میزنند!؟ مگر کسب درآمد فقط مربوط به کار دولتی می باشد!؟ (هر که عاقل باشد در عرض یکسال پولدار می شود اینها همه بهانه اند) خدا رو شکر کنید چه معلمین چه کامندان ادارات که حداقل میدانید هر ماه درآمدی دارید و بیکار نیستید. قرار نیست درآمد دو همکار که حتی در یک سمت هستند یکی باشد چون مطمئنا یکی بهتر از دیگری کار میکند، شایسته سالاری در هر کجا حاکم باشد دیگر کسی جرات انتقاد پیدا نمیکند. ولی وجدانا اگه در ارگانهای دولتی هستید هدفتان حل مشکلات ملت عزیزمان باشد نه تخریب همدیگر بخاطر قیاس درآمدها. اگه مشکلتان درآمد هست بنابراین بهتر هست که بجای چشم دوختن به درآمد دولتی، ابتکار بکار ببرید و با هزاران روش به کسب درآمد بیشتر برسید جوری که حتی به درآمد دولتیتان هیچ چشم داشتی نداشته باشید. تحصیل ثروت نمیاره اکثر ثروتمندان دنیا بی سواد هستند. (3273083) (alef-11)
 
کارمند جهاد کشاورزی
۱۳۹۴-۰۸-۲۷ ۰۰:۲۰:۰۶
با سلام به نظر من اصلا لازم نیست که کسی به وزیر جهاد کشاورزی بگوید یک نیم نگاهی به حقوق کارکنان داشته باشد چون خودش از من و شما بهتر می داند که چه تفاوت فاحشی بین حقوق کارکنان جهاد کشاورزی و سازمانهای دیگر وجود دارد. خیلی خیلی خیلی تلاش کنیم و پیگیر حق و حقوق کارکنان باشیم نهایتا مثل آموزش و پرورش کمی حقوقمان افزایش پیدا خواهد کرد که آن هم مثل یک قرص مسکن می باشد که اثر آن موقتی است. مشکل باید ریشه ای حل شود باید ماموریت ها اهداف و برنامه های وزارتخانه اصلاح شود باید دیدگاهی که (مثلا) به شرکت نفت دارند همان دیدگاه را به وزارت جهاد کشاورزی داشته باشند. می گویند نفت درآمدزا است می گوییم مگر کشاورزی (و دامپروری و شیلات و منابع طبیعی درآمدزا نیست)؟ آیا نفت یا گاز سهم الارث پدر کارمندان شرکت نفت یا گاز می باشد که حقوق آنان چند برابر کارمندان جهاد کشاورزی می باشد؟ آیا کارمند فرضا امور مالی یا اداری شرکت نفت بیشتر یا به مدت بیشتری از کارمند مشابه در جهاد کشاورزی کار می کند؟ خیر. جواب اینست که مدیریت غلط از نظر پرداخت در کشور وجود دارد و ما شاهد این همه بی عداکتی هستیم. یک مثال: از کشور ما پسته به صورت فله به کشور ترکمنستان صادر میشود. در آنجا بسته بندی میشود و به کشور روسیه صادر می شود. که در اینجا اگر مثلا وزارت جهاد کشاورزی همین عمل بسته بندی را انجام بدهد و آن را صادر نماید و درصدی از سود آن را (مشابه شرکت نفت یا بسیاری از بانها) به کارکنان خود بدهد وضع فرق می کرد (3331844) (alef-13)
 
احمد
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۹:۳۹:۰۷
از نمایندگان محترم تقاضامندیم درخصوص حقوق برخی ادارات مثل قوه قضائیه سازمان زندانها بهداشت درمان سازمان مدیریت و برنامه ریزی تامین اجتماعی ... که سه برابر میانگین حقوق سایر کارکنان دولت است فکری می کردند (3448683) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۱-۰۴ ۱۶:۰۲:۵۶
با سلام چرا در مورد کارمندان قوه قضاییه و دادگستری زود قضاوت می کنید آیا می دانید که سخت ترین کار را کارمندان قوه قضایه انجام میدهند بدون اینکه سختی کار در حکم داشته باشند هم حجم کارشان زیاد است هم اربا ب رجوع های زیادی دارند بدون یک لحظه استراحت به جای دوکارمند کار می کنند آیا واقعا در ادارات دیگر اینهمه مشغله کاری وجود دارد یک روز جای ما کار کنید بعدا قضاوت کنید (3492961) (alef-11)
 
پیمان
۱۳۹۴-۱۱-۰۹ ۱۴:۲۸:۰۵
پسر عموی من با 16 سال سابقه در دادگستری استان مشغوله .
کارش نظارت بر شوراهای حل اختلاف است و هر روز هم ماموریته .
حکمش را که دیدم واقعاً تعجب کردم. 4 تومن می گیره ، اضافه کاری و ماموریتش هم که جدا .
این حجم کاری که شما می گویید هم اصلاً نداره. (3505071) (alef-11)
 
زهرا
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۶:۴۱:۴۵
کار شوهر من تو زندانه اصلا هم حقوق چند برابر نمیگیره یک وخرده ای حقوقشه پاسیار هستش در عوض بهترین روزای سال باید سرکار باشه کارش شیفتیه خیلیم سخته یعنی چند تا از همکاراشون کم مونده بازنشست شن بیماری اعصاب گرفتن قرص اعصاب می خورن واقعا کار کردن در زندان سخته پارسال 200تومن ازحقوقاشون رو بدون هیچ دلیلی کم کردن ولی بخدا انصاف نیست کار در زندان خیلی سخته با اون حقوق ناچیزش از نمایندگان محترم تقاضا مندم در خصوص حقوق کارمندان زندان یه فکری بکنندو رسیدگی داشته باشند (3529568) (alef-13)
 
کارمند
۱۳۹۴-۱۱-۲۶ ۰۹:۱۴:۰۶
با سلام من خودم در یکی از همین ادارات ستادی کار میکنم ولی چون راننده هستم و جز خدمات محسوب میشم به ما تعلق نمیگیره اونایکه حقوقشان بالاست به انها بیشتر میدهند این چه عدالتیه اقای جهانگیری حالا چون جز نیروی خدماتی هستیم ادم نیستیم (3544740) (alef-11)
 
کارمند2
۱۳۹۴-۱۱-۲۶ ۰۹:۱۸:۵۲
اقای جهانگیری اگه من و دیگر دوستان نبودیم الان شما هم نبودید انهای که به روحانی رای دادن دارن زیر دست و پا لح میشن و اونهای که مخالفش بودن هر روز امتیازشون بیشتر میشه (3544749) (alef-11)
 
کارمند قراردادی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۲۰ ۰۹:۰۱:۳۵
با سلام
دیگه خسته شدیم از بس فرق بین کارمند ها ایجاد کردید شما خسته نشدید چرا با این کارهای اشتباه دارید انگیزه کار را از بین میبرید
من یه کارمند قردادی ام به جرات میگم توی اداره ای که کار میکنم 40 درصد کار اداره را انجام میدم بخدا هر بار که حکم بقیه همکارهام رو میبینم میگن این برای قردادی ها شامل نمیشه ناراحت میشم
متاسفم برای همه نماینده ها و وزیر های کشور عزیزم
شما که حقوق چند میلیونی میگیرید یه بار باماهی 900 هزار تومن زندگی کردی
خندده داره مگه نه
یه کارمند با مدرک کارشناسی 900 هزار تومان حقوق بگیره
وقتی تورم که از صد درصد هم زادتر بود سالانه حقوق ما چقدر زیاد شد
درسته افزایش حقوق خود عاملی برای ایجاد تورم هست اما آیا توی کشور ما نظارتی برای جلوگیری ازایجاد توروم وجود داره مغازه دارها به هر قیمتی دلشون بخواد میفروشند
صاحب خانه ها به هر قیمتی دلشون بخواد اجاره میدن
وافراد ی مثل من که کم نیستند به اجبار و التماس با هر حقوقی که تصویب شود زنده میمونند (3597110) (alef-11)
 
كارمند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۲۴ ۰۹:۰۸:۰۳
من نميدونم اين چه قانونيه كه از حقوق بعضي كارمندا كم ميكنن به بعضي اضافه كجاي اين قانون ودولت عدالت وجود داره . از حقوق بنده 116 هزار تومان كم كردن 35 درصدم به امثال ما تعلق نميگيره چرا چون اجرايي نيستيم و تو حكم ما خورده راننده ما كه جزو كارمندا نيستيم فقط اونايي هستن كه تو حكمشون دفتريه وزحمت بلند كردن خودكار وكيبورد كامپيوتر رو ميكشن اين چه قانونيه اخه به كي بگي ما بايد بدبخت تر بشيم از همه (3603624) (alef-11)
 
خدماتی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۲۲ ۲۳:۱۰:۳۰
سلام ببینید چه وزارتخانه ای داریم چون همه حقوق معلمان وکسانیکه بیکار سر میزها نشته اند افزایش یافته دیگر از کادر همیشه بدبخت خدماتی کسی دفاع نمیکنه ما چه جور مسلمانی هستیم که از زیر دستتانمان خبر نداریم همیشه ما کار کردیم و دیگران حقوق گرفنه اند . امید به خدا که بر همه چیز داناست وبه حساب همه رسیدگی خواهد کرد وزندگی یک زمان زودگذر است . با تشکر از کسانیکه دردمان را به گوش مسولین میرسانند (3932139) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
بخشنامه جهانگیری برای افزایش حقوق برخی کارمندان