توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 340964
ابتلای هفت ستاره به ویروس فیفا در آستانه ال‌کلاسیکو
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۲
دو باشگاه بارسلونا و رئال مادرید در آستانه بازی بزرگ ال‌کلاسیکودربی ستارگان کلیدی خود را به واسطه بازی‌های ملی از دست داده‌اند.

به گزارش فارس، ۵ بازیکن مهم بارسلونا یعنی نیمار، براوو، اینیستا، بوسکتس و راکیتیچ به دلیل مصدومیت شانس حضور در ال‌کلاسیکو دربی را از دست داده‌اند، هر چند پزشکان بارسلونا تلاش می‌کنند این ستارگان کلیدی را به مرز آمادگی برسانند اما مشخصا این بازیکنان هرگز نخواهند توانست تا مرز توقع هواداران در این بازی بزرگ بدرخشند.

از رئال مادرید نیز دو بازیکن یعنی گرت بیل و سرخیو راموس توان حضور در ال‌کلاسیکودربی را ندارند و مادرید بدون کاپیتان در خط دفاعی خود بحرانی جدی را تجربه می‌کند.

از طرفی کریستیانو رونالدو پس از بازی تیم ملی کشورش برابر بلغارستان دچار کشیدگی عضله شده و شاید حداقل در دو تمرین اصلی تیمش قبل از ال کلاسیکودربی حاضر نشود.

این در حالی است که مصدمان قدیمی رئال مادرید همچون مارسلو، په‌په، واران و ایسکو هنوز هم در مرز آمادگی کامل نیستند. ویروس فیفا برای باشگاه‌های بزرگ بسیار نفرت انگیز و منفی است اما به هر حال بازیکنان موظف هستند به تیم ملی کشورشان پایبند بوده و هرگز کم کاری نکنند.

جدال دو تیم رئال مادرید و بارسلونا به تاریخ دوم آوریل، ۱۴ فروردین برگزار خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : بارسلونا ، نیمار، براوو، اینیستا، بوسکتس ،راکیتیچ، ال‌کلاسیکو،رئال مادرید، گرت بیل،سرخیو راموس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.