توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 400462
دستگیری عوامل تیراندازی در ساری
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۲
فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری چهار متهم به تیراندازی در شهرستان ساری، در کمتر از 24 ساعت خبر داد.

به گزارش ایسنا، سید محمودمیرفیضی افزود: در پی وقوع یک فقره تیراندازی پنج شنبه شب گذشته در یکی از مناطق مسکونی شهرستان ساری، موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی های اولیه دریافتند، سرنشینان یک دستگاه خودرو سواری با استفاده از سلاح شکاری به دو نفر که در نزدیک یکی از هیئت های عزادار شهر در حال تردد بودند، تیراندازی کردند و با سرعت از محل متواری شدند.

فرمانده انتظامی استان مازندران، افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده ضمن شناسایی عوامل تیراندازی دریافتند، ضاربان به علت اختلافات قبلی در یک ماه گذشته به قصد انتقام جویی اقدام به تیراندازی به سمت این افراد کردند، در این حادثه دو نفر مصدوم شدند که وضعیت آنان رضایت بخش است.

میرفیضی با اشاره به اقدامات ویژه ماموران پلیس امنیت عمومی از شناسایی و دستگیری چهار متهم این حادثه در کمتر از 24 ساعت خبر داد و افزود: در این ارتباط یک دستگاه خودرو سواری و یک قبضه سلاح شکاری، کشف و توقیف شد.

وی ضمن تکذیب خبر حمله و تیراندازی به هیئت عزاداری در ساری که در برخی رسانه ها منتشر شد، افزود: این حادثه هیچگونه ارتباطی به هیئت عزاداری نداشته است.

فرمانده انتظامی استان مازندران به رسانه ها توصیه کرد: در انتشار اخبار ضمن دقت و پیگیری موضوع از طریق دستگاه های مربوطه، از شتاب زدگی در انتشار خبر خودداری کنند.
 
کلمات کلیدی : دستگیری +تیراندازی +ساری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.