توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 450764
فرانسوا فیون از انتخابات کناره‌گیری کرد
تاریخ انتشار : جمعه ۱۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۶
فرانسوا فیون، کاندیدای جناح راست فرانسه کناره‌گیری خود را از انتخابات ریاست جمهوری این کشور اعلام کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از شبکه خبری روسیا الیوم، سخنگوی فرانسوا فیون، کاندیدای ریاست جمهوری فرانسه کناره‌گیری وی را از دور رقابت‌ها در انتخابات ریاست جمهوری در این کشور اعلام کرد.

علت کناره‌گیری فیون ظاهرا به مسائل مربوط به اتهامات مطرح شده علیه او درخصوص این که اعضای خانواده‌اش را در مناصب پارلمانی غیرواقعی منصوب کرده و به آنها حقوق‌های بالا داده است، مربوط می‌شود.

در همین حال پیش از انتشار خبر کناره‌گیری فیون اعلام شد پلیس فرانسه خانه این کاندیدای جناح راست فرانسه را مورد تفتیش و بازرسی قرار داده است. این در حالی است که در ماه گذشته میلادی دفتر پارلمانی وی مورد بازرسی پلیس قرار گرفته بود.

پس از اتهامات وارده علیه این کاندیدای انتخابات فرانسه،‌ دومینیک دو ویلپن، نخست وزیر پیشین فرانسه از حزب جمهوری‌خواه این کشور گفت، اصرار فیون برای ادامه رقابت در انتخابات ریاست جمهوری فرانسه با وجود اتهامات وارده، جناح راست را به سمت پرتگاه سیاسی سوق خواهد داد.

نظرسنجی‌های اخیر نشان می‌داد که فیون با کسب ۱۹ تا ۲۰ درصد از آراء در دور اول انتخابات ماه آوریل در جایگاه سوم در میان کاندیداهای دیگر قرار می‌گیرد.
 
کلمات کلیدی : انتخابات فرانسه + فرانسوا فیون
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته