توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 190664
این خانواده ۲روز دیگر بی سرپناه می شوند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۴۸
خیریه همت در آخرین پست خود نوشت:
 
این خانواده ۲روز دیگر بی سرپناه می شوند و بعد از هشت سال مستاجری از اپارتمان فرسوده ۴۰متری شان بیرون انداخته می شوند.این گزارش جزئیات زندگی سراسر مشقت یک خانواده عزیز و آبرومند است.

 
پدر خانواده(آقای ح.غ)متاهل و دارای سه فرزند( دو پسر ۲۲ ساله و ۸ ساله و یک دختر ۱۹ساله) است.پدر به دلیل بیماری های مختلف از جمله شوک های عصبی و بیماری تنفسی و ریوی تقریبا قادر به کار کردن نیست.

 
تا دو سال پیش در شرکت صنعتی تولید گریس نسوز کار می کرده اند که به دلیل تعدیل نیرو بیکار می گردند و تا ماه گذشته از بیمه بیکاری استفاده می کرده که پس از دو سال طبق قانون وزارت کار این حقوق قطع شده است و فعلا نیز فاقد بیمه است.ایشان فعلا به دلیل مشکلات جسمی وحرکتی در منزل به سر می برند وبغیر از یارانه در امد دیگری ندارند.البته پسر بزرگ خانواده با انجام کار ویزیتوری کمی کمک خرج خانواده است.

 
این خانواده از هشت سال پیش تا امروز در منزل مسکونی حدودا ۴۰ متری با امکانات بسیار ساده زندگی می کنند. آخرین تمدید قولنامه مربوط به برج ۵ پارسال می باشد که صاحبخانه به صورت ۱۰ ماهه با یک میلیون پول پیش وماهیانه ۵۰۰ هزار تومان اجاره موافقت کرده است که مهلت ۱۰ ماهه تا اول خرداد بوده است وفقط تا اول تیر ماه اجازه سکونت داده است.با توجه به اینکه دو فرزند ایشان بزرگ هستند ومحیط بسار کوچک منزل واقعا شبها دست وپاشون میره توی همدیگه.

 
از طرفی به دلیل وضعیت جسمی پدر وبخاطر اینکه در بعضی از مواقع حمله عصبی وعارضه های تنفسی به ایشان عارض می شودو باید فوری به وسیله اورژانس به بیمارستانهای خاص برده شوند امکان اجاره منزل در اطراف تهران نیست.

 
همت کنید