توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 472869
حمایت فرهنگیان از رئیسی و سپاس از قالیباف
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۳
 
 بیانیه کانون تربیت اسلامی در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری

 
انقلاب کبیر اسلامی ایران، آغازگر حرکت نوینی در ایران، دنیای اسلام و مستضعفین جهان است که از  طریق بازگشت به هویت  الهی خویشتن، منادی آزادی انسان ها از یوغ استیلای مستکبران می باشد و از همین رو  مورد بغض و کینه امریکا و جهانخواران قرار گرفته است و تلاش می‌کنند تا با مهار جمهوری اسلامی ایران و  به شکست کشاندن آن ، امید رهایی را در دل انسان‌های تحت ستم جهان بخشکاند.
اما از بعد داخلی ، بی‌تردید، استمرار گفتمان انقلاب اسلامی با مدیران اشرافی، راحت طلب، بی اعتماد به ظرفیت‌های داخلی و نیز با نگرش متکدیانه به خارج از مرزها و تکریم«کدخدای ظالم»، میسر نخواهد بود. بر همین اساس مبارزه با فرصت طلبانی ، که به اسلام انقلابی و  ظلم ستیز  و  عدالت گستر، اعتقادی ندارند و عدم اعتقاد خود را صریحاً به زبان نیز آورده اند، بسیار ضروری و حیاتی  است و چنانچه در قبال این حرکت خزنده ، احساس خطر نشود و برای  مقابله با آن حرکتی  انقلابی شکل نگیرد، شاهد تکرار فجایع بعداز دوره مشروطیت خواهیم شد .
جریان اشرافی و فرصت طلب همچون موریانه درحال خوردن ریشه های اصیل انقلابی است که به رهبری حضرت امام خمینی(ره) شروع و با هدایت حضرت امام خامنه ای مدظله العالی از گردنه های پرخطر عبور کرده است و  از مشخصه های ذاتی آن ظلم ستیزی و مقابله با خوی اشرافی گری و قبیله گرایی بوده است. آنچه که در این مقطع زمانی اهمیت دارد، نجات و حفظ منافع مردم، کشور و انقلاب اسلامی از  چنین دست جریانی  است که دل در گرو انقلاب اسلامی و استقلال ملی و مردم ایران ندارد.
لذا با توجه به شرایط کنونی، هم‌صدا با جمعیت میلیون‌ها ایرانی انقلابی، خواهان «تغییر وضعیت موجود به نفع مردم» هستیم و معتقدیم که نظام اجرایی کشور، نیازمند تحولی اساسی می باشد و این تغییر امکان‌پذیر نیست مگر با قیام فردی که با «جسارت و شجاعت» در برابر «نظام سلطه» بایستد و نهراسد و براساس گوهرهای «عزت، مصلحت و حکمت» در روابط بین الملل از حقوق ملت ایران دفاع نماید. با اخلاق و ادب اسلامی در برابر منتقدین داخلی قرار بگیرد  اما با شهامت و شجاعت در برابر زیاده طلبی استکبار بایستد، به « اقتصاد مقاومتی . لوازم آن ، کار و تولید داخلی»  باور واقعی داشته باشد و برای تحقق ظرفیت های خدادادی کشور،عزم و اراده داشته باشد. منافع مردم، کشور و نظام جمهوری اسلامی را ارجح بداند و ما این اوصاف حسنه و نظایر آن را، در وجود برادرگرامی حجت الاسلام و المسلمین دکتر رئیسی، متعین دیده‌ایم و باتوجه به اینکه ایشان یکی از رویش های پر برکت انقلاب اسلامی است، او را «نامزد اصلح» برای  ریاست جمهوری می دانیم.
بنابراین ما فرهنگیان عضو تشکل فراگیر و گسترده« کانون تربیت اسلامی کشور»، به منظور حمایت از آرمان‌های انقلاب اسلامی، از همه اقشارکشور به ویژه فرهنگیان خدوم درخواست مینماییم که با حضور گسترده در پای صندوق‌های رأی در روز 29 اردیبهشت 1396 با انتخاب «نامزد اصلح یعنی دکتر رئیسی»، سرنوشت آینده کشور را در جهت تحقق آرمان های اصیل انقلاب رقم بزنند.
همچنین صمیمانه و خاضعانه از برادر انقلابی و مدیرجهادی جناب آقای دکتر قالیباف که با روحیه از خودگذشتگی دوران دفاع مقدس و با بصیرتی مثال زدنی، ضمن انصراف از کاندیداتوری، حمایت قاطع و همه جانبه خود را از  دکتر رئیسی اعلام کرد و راه را برای اتحاد تمامی هم‌میهنان عزیز و علاقمندان به سرافرازی ایران اسلامی  هموار ساخت، تشکر و قدردانی می نماییم.
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۴ ۱۱:۴۱
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۷ ۱۲:۱۸
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۴ ۱۳:۰۴
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۴ ۱۲:۵۰
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۲ ۱۵:۱۸
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۷ ۱۳:۴۶
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۶ ۲۲:۴۶
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۳ ۱۳:۰۴
 
۱۳۹۶/۰۱/۳۰ ۱۴:۳۳
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۶ ۱۰:۱۰
 
 
کلمات کلیدی : کانون تربیت اسلامی+انتخابات96+رئیسی+فرهنگیان+رییسی+قالیباف
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.