نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 284462
بهترین دفاع حمله است
بخش تعاملی الف - احمد هاموتی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۱۱
بحران ساختگی اتمی ایران از حدود ۱۲ سال پیش آغاز شد. در این مدت پروژه ایران هراسی بطور جدی در دستور کار سیاست خارجی لابی صهیونیستی بوده است. متاسفانه بخواهیم یا نخواهیم برخی بی تدبیری ها در این دوره ۱۲ ساله در تقویت موضع تهاجمی آنها موثر بوده است. متاسفانه در موارد متعددی جمهوری اسلامی ایران منفعلانه با مخاطرات پیرامون خود برخورد کرده است و لازم است به عنوان یک قدرت فرا منطقه ای از پوسته اقدامات ساده بیرون بیاید و با توجه بیشتری زمینه تحقق اهداف فرامنطقه ای خود را فراهم آورد.

به نظر می رسد با جمع بندی برنامه جامع اقدام مشترک که ثمره عقل و تدبیر و همچنین پایمردی ملت شریف بوده است وقت آن رسیده است که دستگاه سیاست خارجی با همان برنامه منسجمی که منجر به برجام شد اقدامات جدی سیاسی برای طرح فعالیت های غیر قانونی اتمی دولت اشغالگر قدس شریف را آغاز کند.

گمان می کنم این برنامه نیز مشمول فرمایشات رهبری معظم انقلاب در مورد پرهیز از دودستگی باشد و تمامی جناح های سیاسی باید به طور یکپارچه همکاری کنند تا دولت کودک کش صهیونیست را مجبور به تحمل مجازات اقداماتش کند.
کلمات کلیدی : احمد هاموتی
 
۱۳۹۴-۰۴-۳۱ ۱۸:۲۸:۱۴
اسرائیل باید به NPTبپیونددالان وقتشه بااین جمله حمله کنیم (3062358) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۵-۰۱ ۰۹:۴۵:۳۷
بايد با موشك تل اويو رو با خاك يكسان كنيم (3063408) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.