توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 504962
بخشنامه حذف قیمت مصرف‌کننده شامل کالاهای اساسی نمی‌شود
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۱
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به بخشنامه حذف قیمت مصرف‌کننده از سوی وزارت صنعت گفت: این بخشنامه شامل کالاهای اساسی نمی‌شود.

حمیدرضا فولادگر عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به تصمیم وزارت صنعت مبنی بر حذف قیمت مصرف‌کننده از روی برخی کالاها، اظهار داشت: اگر این دستور‌العمل شامل کالاهای اساسی و استراتژیک نباشد و هدف آن ایجاد رقابت میان تولیدکنندگان باشد، به نظر نمی‌آید که مشکلی داشته باشد.

وی افزود: اجرایی شدن این بخشنامه  باعث می‌شود که عرضه و تقاضا در بازار، قیمت تمام شده برای مصرف‌کننده را تعیین کند و تا آنجا که بنده اطلاع دارم این بخشنامه شامل کالاهای استراتژیک نمی‌شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: البته در صورتی که این بخشنامه در رابطه با کالاهایی مطرح شود که عرضه آنها به شکل انحصاری بوده و هیچ‌گونه رقابتی بر سر آن کالا در بازار وجود نداشته باشد، این کار خلاف قانون است.
 
کلمات کلیدی : نعمت زاده+دستور عجیب+حذف قیمت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.