نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 174563
هواپیمای مسافربری روسیه سقوط کرد
تاریخ انتشار : شنبه ۹ دی ۱۳۹۱ ساعت ۱۸:۱۴
یک هواپیمای مسافربری روسیه در یکی از جاده‌های اصلی در خارج از مسکو سقوط کرد و اخبار منتشر شده حاکی از آن است که در این حادثه دو نفر کشته شدند.

 تلویزیون دولتی روسیه امروز -شنبه- اعلام کرد که یک هواپیمای مسافربری در این کشور هنگام فرود آمدن، از باند فرودگاه منحرف شد و در یکی از جاده‌های اصلی در خارج از مسکو سقوط کرد.وب سایت شبکه راشاتودی نوشت که ۱۲ نفر از مسافران و خدمه از این هواپیما خارج شدند که ۵ نفر از آنها به بیمارستان منتقل شدند.خبرگزاری ریانووستی نیز لحظاتی پیش به نقل از وزیر کشور روسیه اعلام کرد که حداقل دو نفر از حادثه دیدگان این حادثه کشته شدند.

به گزارش بی.بی.سی، هنوز جزئیاتی از این سانحه منتشر نشده است، اما تصاویر منتشره در توئیتر حاکی است که این هواپیما به شدت صدمه دیده و در یکی از جاده های اصلی مسکو سقوط کرده است.برخی گزارش ها از آتش گرفتن این هواپیما حکایت دارد.گفته شده این هواپیما که یک توپولف ۲۰۴ بوده، در فرودگاه ونوکووا در مسکو دچار سانحه شد.گزارش‌های تایید نشده حاکی است که این هواپیما حامل ۸ مسافر و ۴ خدمه بود و از جمهوری چک به مقصد مسکو در حرکت بود.
 
کلمات کلیدی : سقوط هواپیمای روس
 
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۱۹:۴۹:۳۸
توپولف های نو و جدید که اینگونه شود!!! معلوم نیست توپولف های 15 سال کار کرده که به ما می فروشند چطور خواهد بود!!! (1067353) (alef-10)